UA | RU
11 червня 2025, 10:39

На Дніпропетровщині затримали чоловіка, який зберігав понад 1000 боєприпасів

Йому повідомили про підозру за статтею 263 Кримінального кодексу України, яка передбачає до 7 років позбавлення волі

Про це повідомляє поліція Дніпропетровської області, передає RegioNews.

У місті Самар Дніпропетровської області правоохоронці повідомили про підозру 42-річному чоловіку через незаконне зберігання боєприпасів. Під час проведення обшуку в його помешканні вилучили понад тисячу патронів калібру 5,45 мм.

За фактом відкрили кримінальне провадження за частиною першою статті 263 Кримінального кодексу України. Підозрюваному інкримінують придбання, носіння та зберігання бойових припасів без відповідного дозволу. Санкції за цією статтею передбачають покарання у вигляді позбавлення волі на строк від трьох до семи років.

Правоохоронці звертаються до мешканців регіону з проханням не зберігати вдома зброю та вибухонебезпечні предмети. Наголошують, що це може призвести до нещасних випадків, травмування або загибелі людей. Власників небезпечних предметів закликають добровільно здати їх у найближче відділення поліції, щоб уникнути кримінальної відповідальності.

Раніше повідомлялося, що в Україні викрили "бізнесменів", які намагалися продавати трофейну зброю.

gnews gnews Підписуйся, щоб дізнаватись новини першим Підписатись
18 червня 2026
На межі вибуху. Чому українці дедалі частіше йдуть на відкритий спротив
Не завжди дії місцевих і центральних органів влади знаходять підтримку з боку населення. У підсумку люди змушені об'єднувати зусилля для відстоювання суспільних інтересів в правовому полі та не тільки
17 червня 2026
Катування та сексуальне насильство. Чому питання реформи ТЦК більше не можна відкладати
Одеська область стала однією із найскандальніших у процесі мобілізації, в червні тут виявили в одному із ТЦК уже відверто бандитські методи впливу на людей
12 червня 2026
Політичні ігри. Чому найбільше місто Київщини ризикує замерзнути взимку
Місто Біла Церква раніше залишилося без міського голови, а зараз, схоже, може залишитися і без міської ради
05 червня 2026
Битва за український літій: чому під загрозою опинилися інтереси США
В історії із судовими війнами навколо родовищ Кіровоградської області стирчать вуха головного політичного ноумена світу Дональда Трампа
У Хмельницькому 25-річна жінка вижила після падіння з 4 поверху
22 червня 2026, 13:47
На Закарпатті шукають 10-річного хлопчика, якого віднесло течією Тиси
22 червня 2026, 13:24
Чорне небо Москви: як війна змінює реальність Росії
22 червня 2026, 12:59
На Львівщині іноземець на Opel протаранив легковик та автобус: травмувалися п’ятеро людей
22 червня 2026, 12:42
ЗСУ вдарили по мосту окупантів на Запоріжжі: з'явилося відео
22 червня 2026, 12:35
Атака на Полтавщину 20 червня: троє дітей залишаються у тяжкому стані
22 червня 2026, 12:06
Вимагали $250 тисяч за неіснуючий борг: на Черкащині банда рік тероризувала родину
22 червня 2026, 11:57
Росіяни вдарили двома ракетами по навчальних закладах на Сумщині: що відомо
22 червня 2026, 11:46
У Черкасах автомобіль збив на пішохідному переході двох молодих людей
22 червня 2026, 11:31
Повернення із СЗЧ за скороченою процедурою: що не так із нововведенням
22 червня 2026, 11:18