UA | RU
21 травня 2025, 13:21

У Дніпрі поліцейські викрили нелегальний гральний заклад

фото: Національна поліція

Поліцейські Дніпра викрили незаконний гральний заклад

Про це повідомляє RegioNews із посиланням на Головне управління Національної поліції в Дніпропетровській області.

Поліцейські встановили, що у підвальному приміщенні в Амур-Нижньодніпровському районі міста функціонує нелегальний гральний заклад.

Під час обшуку правоохоронці вилучили 8 системних блоків, 11 моніторів, компʼютерне обладнання та комплектуючі, за допомогою яких нелегально надавалися послуги в сфері грального бізнесу, а також мобільні телефони та гроші, ймовірно, здобуті незаконним шляхом.

За даним фактом відкрито кримінальне провадження, відкрите за ч.1 ст. 203-2 Кримінального кодексу України (зайняття гральним бізнесом).

Нагадаємо, у Дніпрі аферист обманув жінку на автомобілях для ЗСУ.

gnews gnews Підписуйся, щоб дізнаватись новини першим Підписатись
18 червня 2026
На межі вибуху. Чому українці дедалі частіше йдуть на відкритий спротив
Не завжди дії місцевих і центральних органів влади знаходять підтримку з боку населення. У підсумку люди змушені об'єднувати зусилля для відстоювання суспільних інтересів в правовому полі та не тільки
17 червня 2026
Катування та сексуальне насильство. Чому питання реформи ТЦК більше не можна відкладати
Одеська область стала однією із найскандальніших у процесі мобілізації, в червні тут виявили в одному із ТЦК уже відверто бандитські методи впливу на людей
12 червня 2026
Політичні ігри. Чому найбільше місто Київщини ризикує замерзнути взимку
Місто Біла Церква раніше залишилося без міського голови, а зараз, схоже, може залишитися і без міської ради
05 червня 2026
Битва за український літій: чому під загрозою опинилися інтереси США
В історії із судовими війнами навколо родовищ Кіровоградської області стирчать вуха головного політичного ноумена світу Дональда Трампа
В Україні обвалились ціни на молоду картоплю: яка ціна кілограма
24 червня 2026, 23:35
На Дніпропетровщині чоовік коригував удари росіян заради наркотиків
24 червня 2026, 23:05
На Житомирщині правоохоронці розслідують отруєння відвідувачів фастфуду
24 червня 2026, 22:46
На Чернігівщині оголосили обов'язкову евакуацію: список населених пунктів
24 червня 2026, 22:45
На Харківщині авто вибухнуло: загинула жінка
24 червня 2026, 22:35
Ракетний удар по Запорізькому району: ворог атакував комунальне підприємство, є загибла та постраждалі
24 червня 2026, 22:16
Збитки на понад 62 мільйони: у Києві отримав підозру чиновник Укргазвидобування
24 червня 2026, 22:15
Атаки на Сумщину: ворог бив дронами по АЗС та кінотеатру — 15 осіб поранено
24 червня 2026, 22:13
Окупанти за добу 50 разів атакували Дніпропетровську область, є жертви та постраждалі
24 червня 2026, 21:56
На Херсонщині через масовані обстріли та удари БпЛА є загиблий і 11 поранених
24 червня 2026, 21:38