UA | RU
21 листопада 2024, 20:08

Після удару міжконтинентальною ракетою по Дніпру Путін виступив з заявою

скріншот із відео

Президент Росії Володимир Путін заявив, що російські війська для ранкового удару по Дніпру використали ракету середньої дальності "Орєшнік"

Про це очільник Кремля сказав у своєму звернення ввечері 21 листопада, передає RegioNews.

Путін заявив, що Росія завдала удару начебто по об'єкту оборонно-промислового комплексу в Дніпрі.За його словами, цей пуск ракети був випробувальним. Він додав, що це балістична ракета в без'ядерному гіперзвуковому оснащенні.

Також російський диктатор заявив, ніби засобів протидії ракетам "Орєшнік" зараз не існує. За його словами, ці ракети рухаються зі швидкістю 2,5-3 кілометри на секунду.

За його словами, застосування цієї ракети стало відповіддю на атаки Збройних сил України 19 і 21 листопада по цілях в Брянській і Курській областях з застосуванням американських ракет ATACMS і франко-англійськіих Storm Shadow.

Також Путін назвав застосування "Орєшніка" відповіддю на те, що США планують виробляти і розгортати ракети середньої і меншої дальності.

Нагадаємо, сьогодні вранці, 21 листопада, російські війська завдали ракетних ударів по місту Дніпро.

Раніше Президент України Володимир Зеленський прокоментував сьогоднішній ракетний удар по Дніпру. Він підтвердив, що Росія застосувала міжконтинентальну балістичну ракету.

До того з'явилася інформація, що під час ранкової атаки на Дніпро російські окупанти вперше вдарили міжконтинентальною балістичною ракетою "Рубіж".

gnews gnews Підписуйся, щоб дізнаватись новини першим Підписатись
04 грудня 2025
Держбюджет-2026: для кого він і яку коаліцію створив у Раді
Український кошторис на 2026 рік не нагадує бюджет воюючої країни. Звідки взяти гроші на всі забаганки влади, досі невідомо
01 грудня 2025
Без Єрмака: що буде із Зеленським та Україною після відставки року
Президент опинився на роздоріжжі, а опозиція – як формальна, так і фактична – має шанс успішно продовжити тиск на Банкову
21 листопада 2025
Новий мирний план Трампа: чому він не потрібен ні Україні, ні навіть Росії
Американська сторона створила план, який є нежиттєздатним із самого початку, бо не влаштовує обидві сторони конфлікту
11 листопада 2025
Міндічгейт: як він позначиться на війні та чи стане початком кінця для Зеленського
Україну Міндічгейт не знищить, західну допомогу, скоріш за все, не зупинить, а от для Володимира Зеленського цілком може стати червоним світлом
Відомий український актор розповів, скільки йому потрібно грошей для життя в Києві
05 грудня 2025, 01:50
"Колись для мене було 50/50 шоком": акторка Ірина Сопонару зізналась про різницю менталітетів з чоловіком-британцем
05 грудня 2025, 00:50
Вартість борщового набору: якими будуть ціни в Україні до кінця року
04 грудня 2025, 23:50
Усик очолив щорічний рейтинг користувачів Google в Україні
04 грудня 2025, 23:09
В Україні розробили "убивцю" ворожих дронів
04 грудня 2025, 22:46
Ізраїль може депортувати тисячі українських біженців
04 грудня 2025, 22:32
Зеленський розповів, коли призначить нового голову Офісу президента
04 грудня 2025, 22:14
Уся міфологія нинішньої війни базується на уявленнях
04 грудня 2025, 21:52
Тисячі тікають з фронту: в окупантів проблеми із Запорізького фронту
04 грудня 2025, 21:10
Не врахували допомогу й завищили собівартість: прокуратура Вінниці повернула до бюджету 4,1 млн грн
04 грудня 2025, 21:00