UA | RU
30 жовтня 2020, 09:49

Від коронавірусу помер мер Новгород-Сіверського Олег Бондаренко

Його мали переобрати на другий термін під час місцевих виборів 25 жовтня
Його мали переобрати на другий термін під час місцевих виборів 25 жовтня
Фото: УНИАН

Міський голова міста Новгород-Сіверський, що у Чернігівській області, Олег Бондаренко помер у віці 47 років від COVID-19. 

Як передає RegioNews, про це у Facebook написав народний депутат від "Слуги народу" Максим Зуєв.

Пішов з життя Олег Бондаренко, мер Новгород-Сіверського. Ковід. Щирі співчуття рідним і близьким", - повідомив він.

Олегу Бондаренко було 47 років. З березня 2014-го по листопад 2015-го був головою райради в Новгород-Сіверському. 18 листопада 2015-го став мером міста.

У ЗМІ повідомляли, що згідно із паралельним підрахунком голосів, Олега Бондаренка мали переобрати на другий термін під час місцевих виборів, що відбулися 25 жовтня.

За інформацією "Суспільного", мера госпіталізували в ніч на середу, 28 жовтня, у важкому стані. Він був на кисневій терапії, пізніше його підключили до апарату ШВЛ, 80% легень було уражено.

Нагадаємо, чинний мер Борисполя і лідер виборчих перегонів Анатолій Федорчук помер від COVID-19 до оголошення результатів виборів.

Також повідомлялось, що у Борисполі проведуть повторні вибори через смерть кандидата в мери Анатолія Федорчука.

gnews gnews Підписуйся, щоб дізнаватись новини першим Підписатись
29 грудня 2025
Рік жили без світла: як українці адаптуються до життя на прифронтових територіях
Тривалі відключення електроенергії, проблеми з теплом, водою та зв'язком. Для багатьох жителів України це стало звичним явищем в нинішньому опалювальному сезоні. І з настанням морозів становище може п...
23 грудня 2025
Україна-2025: шість головних подій, які формували наше майбутнє
Підсумовуємо четвертий рік повномасштабної війни та те, як, з якими головними подіями Україна його пережила
19 грудня 2025
Шаг і картка: чому вже можна говорити про початок передвиборчих перегонів в Україні
Недолугі популістичні спроби другорядних персонажів попіаритися на важливих питаннях відкривають новий період в сучасній історії України
17 грудня 2025
"Тату, не кидай мене!": як родина Данилкових пережила жахи окупації в Бучі та чотири роки розлуки
Сьогодні родина Данилкових готується до зимових свят. У дворі сяє ілюмінація, в будинку прикрашена велика ялинка, всюди гірлянди та різдвяні декори
"Я був би щасливий": шеф-кухар Євген Клопотенко здивував ставленням до зради коханої
29 грудня 2025, 19:30
На Прикарпатті сильний сніг залишив 7 сіл відрізаними: рятувальники евакуюють людей
29 грудня 2025, 19:20
Як вимикатимуть світло в Україні 30 грудня
29 грудня 2025, 18:49
Трамп провів телефонну розмову з Путіним щодо України: Білий дім розкрив перші деталі
29 грудня 2025, 18:47
РФ атакувала два райони Дніпропетровщини: 2 постраждалих, зруйновано 11 будинків
29 грудня 2025, 18:35
Арктичне повітря накриє Україну. Стовпчики термометрів опустяться до -14 градусів
29 грудня 2025, 18:29
Зеленський відреагував на заяви РФ про "удар по резиденції": що сказав президент
29 грудня 2025, 18:20
Зеленський, Залужний, Буданов: названо трійку найбільш рейтингових кандидатів у президенти
29 грудня 2025, 18:07
На Закарпатті родина з 6 дітьми ледь не загинула у власному будинку
29 грудня 2025, 17:55
На Харківщині чоловік зарізав сусіда під час застілля
29 грудня 2025, 17:25