UA | RU
03 серпня 2025, 16:15

На Буковині під час прощання з загиблим військовим дитина потрапила під колеса

Фото: Нацполіція

Аварія сталась у селі Глибочок. 7-річна дитина отримала травми

Про це повідомляє Нацполіція, передає RegioNews.

40-річна жінка за кермом Mitsubishi не впоралась з керуванням. Вона наїхала на 7-річного хлопчика. Від удару дитина отримала травми й була госпіталізована. Правоохоронці розпочали розслідування.

Про інцидент розповів детальніше священник із Буковини Роман Грищук, який був присутній тоді на прощанні з воїном. За його словами, тоді в селі Глибочок зустрічали на щиті воїна Михайла Ребу. Він у 18 років пішов добровольцем на фронт, служив у 81 бригаді, а у 20 років - "пішов до Небесного легіону".

"Особа жіночої статі на харківських номерах їхала по трасі з великою швидкістю, незважаючи на те, що бачила велике скупчення народу при вʼїзді в село. Результат — збила машиною семирічну дитину! Дитина відлетіла від авто як мʼячик. Близько 10 хвилин була без свідомості. Дякувати Богу, до свідомості прийшла! Лікарі на швидкій забрали дитину в реанімацію.

Сумно, що навіть похорони воїнів не заставляють водіїв пригальмувати і задумуватись на життям", - пише священник.

Нагадаємо, раніше на Київщині сталась смертельна ДТП. Біля житлового комплексу "Щасливий" на Петропавлівській Борщагівці мікроавтобус Рено наїхав на дитину. На жаль, хлопчик не вижив.

gnews gnews Підписуйся, щоб дізнаватись новини першим Підписатись
27 січня 2026
Зима кліматична і політична. Якими будуть наслідки для України і українців
Зруйновані ракетами ТЕЦ і морозами труби у будинках відремонтувати значно простіше, ніж політичний розкол, який у часи війни руйнує країну
23 січня 2026
Світ після порядку. Як цьогорічний Давос допоможе Україні та Європі
Останній форум у Давосі вийшов схожим на поминки за колишнім світовим ладом
22 січня 2026
Він більше не працює на цвинтарі. Чи посадять політтехнолога Петрова
Історія із бронювальним працевлаштуванням Володимира Петрова на Національному військовому меморіальному кладовищі може вийти боком не тільки йому самому, а й владі
16 січня 2026
Знову за ґрати? Пригадуємо попередні арешти Тимошенко
Юлія Володимирівна може утретє в житті потрапити за ґрати
Більш ніж мільярд доларів: Україна за рік експортувала сотні тисяч тонн м'яса
02 лютого 2026, 23:55
В Україні за три роки побудували майже 120 гектарів теплиць: скільки робочих місць створили
02 лютого 2026, 23:35
Зеленський продовжив санкції проти двох українських олігархів
02 лютого 2026, 23:01
На Дніпропетровщині жителів багатоповерхівки б'є струмом через затоплений підвал
02 лютого 2026, 22:50
У Полтавській області врятували рідкісного птаха, занесеного до Червоної книги України
02 лютого 2026, 22:24
Якби підсумок війни було легко передбачити, воєн не було би взагалі
02 лютого 2026, 21:37
ПЦУ офіційно розпочала використання Києво-Печерської лаври
02 лютого 2026, 21:11
У Києві завтра перекриють центр: у чому причина
02 лютого 2026, 20:57
Укрпошта змінила логотип, заплативши 600 мільйонів
02 лютого 2026, 20:37
Стало відомо, скільки коштуватимуть вибори в Україні
02 лютого 2026, 20:20