UA | RU
01 грудня 2020, 15:29

ЦВК назвала переможця виборів мера Чернівців

Клічук отримав 59,54% голосів виборців
Клічук отримав 59,54% голосів виборців
Фото: Facebook

У Чернівцях за результатами повторного голосування на виборах міського голови переміг кандидат від партії "Єдина альтернатива" Роман Клічук.

Про це повідомляє RegioNews з посиланням на пресслужбу ЦВК.

Результати повторного голосування з виборів Чернівецького міського голови. За даними ТВК, Клічук Роман обігнав опонента, отримавши 59,54 % голосів виборців (25529 голосів)”, - сказано у повідомленні.

Довідка: Роман Клічук понад 20 років займається підприємницькою діяльністю. Був депутатом обласної ради від фракції ВО "Батьківщина", пізніше став сотим номером у списку "Самопомочі" на парламентських виборах. Був членом виконавчого комітету Чернівецької міськради, однак добровільно вийшов з його складу.

Нагадаємо, 29 листопада у Чернівцях обирали мера, усі дільниці відкрилися вчасно. За даними екзит-полу, у другому турі виборів мера Чернівців перемагає Роман Клічук.

30 листопада ЦВК назвала дані по явці на виборах у Чернівцях, обирати мера прийшло майже на 7% менше людей, ніж у першому турі.

gnews gnews Підписуйся, щоб дізнаватись новини першим Підписатись
18 червня 2026
На межі вибуху. Чому українці дедалі частіше йдуть на відкритий спротив
Не завжди дії місцевих і центральних органів влади знаходять підтримку з боку населення. У підсумку люди змушені об'єднувати зусилля для відстоювання суспільних інтересів в правовому полі та не тільки
17 червня 2026
Катування та сексуальне насильство. Чому питання реформи ТЦК більше не можна відкладати
Одеська область стала однією із найскандальніших у процесі мобілізації, в червні тут виявили в одному із ТЦК уже відверто бандитські методи впливу на людей
12 червня 2026
Політичні ігри. Чому найбільше місто Київщини ризикує замерзнути взимку
Місто Біла Церква раніше залишилося без міського голови, а зараз, схоже, може залишитися і без міської ради
05 червня 2026
Битва за український літій: чому під загрозою опинилися інтереси США
В історії із судовими війнами навколо родовищ Кіровоградської області стирчать вуха головного політичного ноумена світу Дональда Трампа
На Харківщині прикордонники зірвали спробу окупантів форсувати річку
23 червня 2026, 21:00
Смерть 10-річного хлопчика в таборі "Olympic Village": у Чорногорії затримали колишню директорку
23 червня 2026, 20:58
Масований удар по Дніпропетровщині: є загиблі та десятки поранених
23 червня 2026, 20:36
У Балаклії правоохоронці "накрили" нелегальну торгівлю тютюном
23 червня 2026, 19:59
На Львівщині митники викрили контрабанду техніки Apple на 35 млн грн
23 червня 2026, 19:52
Затримали екс-військового, який готував замах на представника ГУР
23 червня 2026, 19:35
На Херсонщині та Хмельниччині розікрали понад 23 млн грн на укриттях
23 червня 2026, 19:30
На Дніпропетровщині керівниця КП через фіктивне працевлаштування родички вивела 1,6 млн грн
23 червня 2026, 18:59
У Балаклії вандали понівечили близько 90 могил
23 червня 2026, 18:50
Махінації на мільйони: екснардеп намагався відібрати у держави столичну лікарню
23 червня 2026, 18:20