UA | RU
24 березня 2020, 17:07

Чернівецька обласна лікарня увійшла до книги рекордів України

Представник Національного реєстру рекордів України приїхав до Чернівців з нагородою. Чернівецька обласна лікарня увійшла до Книги рекордів України. Їй вручили нагороду у номінації "Перший в Україні пацієнт лікарні, який одужав від COVID-19" 
Представник Національного реєстру рекордів України приїхав до Чернівців з нагородою. Чернівецька обласна лікарня увійшла до Книги рекордів України. Їй вручили нагороду у номінації "Перший в Україні пацієнт лікарні, який одужав від COVID-19" 
На фото: Сергій Цинтар (справа) и Віталій Зорін

Про це повідомляє Департамент охорони здоров'я Чернівецької ОДА, пише RegioNews.

"Сьогодні, 24 березня, обласне комунальне некомерційне підприємство "Чернівецька обласна клінічна лікарня" відвідав експерт Національного реєстру рекордів України Віталій Зорін. Він вручив керівництву – в. о. генерального директора Сергію Цинтарю та в. о. медичного директора Ользі Снігуряк, а також лікарям інфекційного відділення даного закладу охорони здоров’я – завідуючій Валентині Миндреску та лікарю-інфекціоністу Наталії Костіній, відзнаку про Рекорд України у номінації "Перший в Україні пацієнт лікарні, який одужав від COVID-19"", - йдеться у повідомленні.

Водночас медики, які отримали нагороду, зауважили на свідомості й правильності дій свого першого пацієнта з COVID-19, котрий знаючи про свою історію подорожі, своєчасно самоізолювався й звернувся за медичною допомогою до лікаря.

Медичні фахівці кажуть, що це дозволило не тільки запобігти погіршенню стану хворого, а й убезпечило щонайменше декілька сотень мешканців області від інфікування новим коронавірусом.

Станом на 11:30 24 березня в Чернівецькій області зафіксовано 38 випадків захворювання на коронавірус. Нагадаємо, 1 випадок летальний, 1 пацієнт вже одужав.

Читайте також: Коронавірус в Україні: хроніка (оновлюється)

Читайте також: Як протистоять коронавірусу в регіонах: хроніка (оновлюється)

gnews gnews Підписуйся, щоб дізнаватись новини першим Підписатись
23 грудня 2025
Україна-2025: шість головних подій, які формували наше майбутнє
Підсумовуємо четвертий рік повномасштабної війни та те, як, з якими головними подіями Україна його пережила
19 грудня 2025
Шаг і картка: чому вже можна говорити про початок передвиборчих перегонів в Україні
Недолугі популістичні спроби другорядних персонажів попіаритися на важливих питаннях відкривають новий період в сучасній історії України
17 грудня 2025
"Тату, не кидай мене!": як родина Данилкових пережила жахи окупації в Бучі та чотири роки розлуки
Сьогодні родина Данилкових готується до зимових свят. У дворі сяє ілюмінація, в будинку прикрашена велика ялинка, всюди гірлянди та різдвяні декори
12 грудня 2025
Поодинці врятуватися було нереально: як на початку війни жителі блокадного Маріуполя виживали під обстрілами без їжі й тепла
Побоювання зіткнутися з важкою ситуацією через війну змушує багатьох українців шукати порятунку за кордоном. Про це свідчать і дані Нацбанку України, відповідно до яких із 3 жовтня до 14 листопада з к...
У полоні ілюзій: Путін остаточно втратив зв’язок із реальністю
26 грудня 2025, 11:15
Без хабара – на іспит не пускали: на Дніпропетровщині викрили схему з хабарями за посвідчення на спецтехніку
26 грудня 2025, 11:15
Правоохоронці перекрили канал відправки жінок з Донеччини для сексуальної експлуатації до Польщі
26 грудня 2025, 10:57
На Волині водій збив військового і втік: поліція розшукує винуватця
26 грудня 2025, 10:52
Катівня в Куп'янську: 18 осіб постануть перед судом за тортури мирних мешканців
26 грудня 2025, 10:33
Росіяни обстріляли центр Херсона: в МВА показали наслідки
26 грудня 2025, 10:31
Росіяни вдарили по двох енергооб'єктах ДТЕК на Одещині
26 грудня 2025, 10:14
На Волині вилучили контрафактні сигарети на 5,5 млн грн: деталі
26 грудня 2025, 09:52
Атаки РФ по портах Одещини: постраждали іноземні судна та елеватори
26 грудня 2025, 09:44
РФ атакувала Україну майже сотнею БПЛА та ракетою "Іскандер": є влучання на 16 локаціях
26 грудня 2025, 09:28