UA | RU
13 квітня 2021, 12:39 500

Загуменний Дмитро

Керівник апарату Київської міської державної адміністрації
Керівник апарату Київської міської державної адміністрації

Народився 22 серпня 1988 року в місті Бровари Київської області.

Офіційна сторінка на сайті Київради

Профіль у Facebook

Освіта

З 2005 по 2010 рік навчався у Національній академії внутрішніх справ України, отримав диплом за спеціальністю "юрист”.

У 2015 році Дмитро Загуменний закінчив Національну академію державного управління при президентові України за спеціальністю "державне управління".

Кар’єра і бізнес

У липні 2013 почав працювати керівником юридичного управління громадської організації "Федерація змішаних єдиноборств ММА України".

Політичний бекграунд

У липні 2011 року Дмитро Загуменний почав працювати юрисконсультом у комунальному підприємстві "Бровари-землеустрій" Броварської міської ради.

У вересні того ж року обійняв посаду спеціаліста І категорії - юриста відділу планування та бухгалтерського обліку Управління житлово-комунального господарства Броварської міської ради.

У червні 2014 року став першим заступником голови Баришівської районної державної адміністрації.

Під час місцевих виборів 2015 року Дмитро Загуменний балотувався до Київської обласної ради 7-го скликання від "Радикальної партії Олега Ляшка" по округу №1, однак не був обраний.

У грудні 2015 року Загуменний обійняв посаду радника Міністра Кабінету Міністрів.

У січні 2016 року став заступником начальника управління взаємодії з Верховною Радою України, завідувачем сектору зв'язків Секретаріату Кабінету Міністрів України.

У серпні того ж року був призначений заступником керівника - начальником відділу із навчальної та виховної роботи управління освіти та інноваційного розвитку Печерської Районної державної адміністрації (РДА).

В листопаді 2016 року Дмитро Загуменний обійняв посаду першого заступника голови Печерської РДА.

9 жовтня 2018 року став керівником апарату КМДА.

Нагороди та регалії

Дмитро Загуменний був нагороджений орденом Миколи Чудотворця III ступеня. Також він має почесну грамоту Голови комітету Верховної Ради з питань сім'ї, молодіжної політики, спорту та туризму.

Розпорядженням мера Києва Віталія Кличка від 24 червня 2020 року №386 Загуменному було достроково присвоєно 4 ранг державного службовця.

Сім’я

Батько Дмитра Загуменного Микола Загуменний до серпня 2018 року обіймав посаду керівника управління економіки Броварської міської ради.

Мати, Загуменна Тетяна Михайлівна була депутатом Київської обласної ради VI скликання.

Дмитро Загуменний перебуває у шлюбі із Іриною Загуменною (Личагіною), подружжя виховує дочку Евеліну.

Декларація

Згідно із декларацією про доходи Дмитра Загуменного за 2020 рік, чиновник разом із родиною проживає у квартирі в Броварах площею 56.8 кв.м, власником якої є інша особа. У власності його дружини Ірини Загуменної вказана квартира площею 57 кв.м. у Броварах Київської області, вартість якої не вказана.

Також дружина чиновника з 2014 року володіє земельною ділянкою площею 10 000 кв.м. Крім того, на неї записаний легковий автомобіль Volkswagen Passat 2015, який у 2019 коштував 317 тис. грн.

Ірина Загуменна має частку у розмірі 33% Споживчого товариства "Татьяна", вона володіє також 33% ТОВ "Житлово-комунальні системи”.

Керівник апарату КМДА у 2020 році отримав 678 917 грн. зарплати, профспілка КМДА йому подарувала подарунок вартістю 219 грн. і надала виплату у розмірі 500 грн.

Дружина Ірина Загуменна заробила 54 209 зарплати і отримала 10 320 грн. матеріальної допомоги. Її дохід від зайняття підприємницькою діяльністю склав 49 750 грн.

Дмитро Загуменний вказав, що зберігає готівкою $14 500, 10 тис. євро і 980 тис. грн. Його дружина готівкою зберігає $20 тис.

Скандали

ЗМІ пов’язували Дмитра Загуменного із колишнім заступником мера Ірпеня Дмитром Христюком, який фігурував у справі про реєстрацію земельних ділянок на "мертвих душ". Журналісти стверджували, що Загуменний працював юрконсультом у Федерації ММА, членом якої був Христюк. Також повідомлялося, що вони обоє були засновниками громадської організації "Український спортивний центр", і нібито Дмитро Христюк зіграв не останню роль у призначенні Загуменного на посаду виконувача обов’язки голови Баришівської райдержадміністрації.

За інформацією порталу "Ні корупції", у 2012 році, коли Дмитро Загуменний працював в Управлінні житлово-комунального господарства Броварської міської ради, він отримав службову квартиру. Попри те, що чиновник вже не працює в Броварах, він нібито продовжує нею користуватися.

У травні 2015 року депутати Баришівської районної ради висловили недовіру тимчасово виконуючому обов’язки голови Баришівської районної державної адміністрації (РДА) Дмитру Загуменному. Його звинувачували в ігноруванні інтересів громади району. Депутати надіслали інформацію про дане рішення президенту України та голові Київської обласної державної адміністрації.

28 жовтня 2019 року розпорядженням №925 мер Києва Віталій Кличко виписав Дмитру Загуменному премію у розмірі 30% службового окладу. Також Кличко преміював Загуменного надбавкою у розмірі 30% в січні 2020 року, в травні того ж року його премія склала 20%, в червні — знову 30%.

Дмитро Загуменний фігурує у розслідуванні проєкту "Наші гроші”. Журналісти стверджували, що чиновники Київської міської ради могли підробити документи, щоб протягнути скандальні будівництва в Оболонському та Дарницькому районах столиці в обхід нового закону "Про стратегічну екологічну оцінку”.


 
Скакун Олександр
тимчасово виконуючий обов'язки голови Харківської обласної державної адміністрації
Гунько Наталія
Голова Київської обласної ради
Говорова Олена
Заступник голови Київської міської державної адміністрації
Всі досьє »

Натисніть «Читати», щоб читати
Regionews.ua в Telegram

Читати в Telegram