UA | RU
18 січня 2021, 14:22 133

Кондрачук Сергій

Голова Рівненської обласної ради
Голова Рівненської обласної ради

Народився 18 лютого 1986 року у селі Здовбиця Здолбунівського району Рівненської області. 

Профіль у Facebook

Профіль у Wikipedia

Освіта

У 2003 році закінчив Здовбицьку ЗОШ І-ІІІ ст. Здолбунівського району Рівненської області із золотою медаллю.

У липні 2008 року отримав диплом національного університету "Острозька академія” (місто Острог Рівненської області) за спеціальністю "фінансист".

Кар’єра і бізнес

2008 - 2012 рр. - керівник редакції Здолбунівського районного радіо Рівненської області.

2012 рік -  фізична особа-підприємець.

Березень-жовтень 2013 року — редактор відділу інформації та реклами Здолбунівської районної громадсько-політичної газети "Нове життя”.

2013 - 2015 рр. -  головний редактор Здолбунівської районної громадсько-політичної газети "Нове життя”.

2015 - 2019 рр. - голова Здолбунівської районної державної адміністрації Рівненської області.

З 2 грудня 2020 року — голова Рівненської обласної ради.

Резюме від січня 2013 року на сайті work.ua

Політичний бекграунд

2008 - 2012 рр. – заступник голови Здолбунівської РО ПП "Наша Україна”, голова РО МГО "Молодіжний союз Наша Україна”.

2010 - 2012 рр.  – помічник-консультант на громадських засадах народного депутата України Віктора Матчука (блок "Наша Україна — Народна самооборона”). 

2010 рік – депутат Здолбунівської районної ради VI скликання.

З 2011 року – член громадської ради при Рівненській ОДА.

У 2012 році працював головою окружної виборчої комісії на окрузі №154 на виборах народних депутатів від партії "Християнсько-демократичний союз”,  також на цих виборах був довіреною особою кандидата від партії "УДАР” Василя Тимощука.

У 2014 році на позачергових виборах президента працював головою ОВК на окрузі №155 від Петра Порошенка.

2014-2019 рр. - помічник на громадських засадах народного депутата 7-го скликання від "Блоку Петра Порошенка” Олександра Дехтярчука.

2019-2020 рр. – керівник секретаріату Рівненської територіальної організації політичної партії”"Європейська Солідарність”.

У жовтні 2020 року обраний депутатом Рівненської обласної ради від політичної партії "Європейська Солідарність”.

З 2 грудня 2020 року - голова Рівненської обласної ради.

За Кондрачука проголосували 35 депутатів: 14 - від "Євросолідарності”, 9 - від "За майбутнє”, по 6 - від "Радикальної партії Олега Ляшка” та ВО "Свобода”.

Решта депутатів від фракцій "Слуга народу”, "Батьківщина” і партії "Сила і честь” після перерви залишили залу і не брали участь в голосуванні.

Громадська діяльність

З 2008 року - член Національної Спілки журналістів України.

З 2008 року - довірена особа настоятеля Гурбенського Свято-Воскресенського чоловічого монастиря на Повстанських могилах.

З 2009 року - член правління Здолбунівського районного об’єднання Всеукраїнського товариства "Просвіта” ім. Т.Шевченка.

З 2009 року - член президії Здолбунівської РГО "Українська Народна Рада Здолбунівщини”.

З 2010 року - член правління Здолбунівської районної організації Товариства Червоного хреста України.

Член громадського формування "Здолбунівська сотня самооборони”.

Сім'я

Батьки: Юрій Іванович та Ніна Миколаївна. Батько інженер. За словами Сергія Кондрачука працював директором ТзОВ "РЗВА-Електрик” кілька років. Мати секретарка-друкарка Здовбицької ЗОШ. Сергій Кондрачук, будучи головою Здолбунівської РДА перевів її на 0,75 ставки. Також у Сергія Кондрачука є сестра Оксана Мітякіна. Працює на приватній фірмі діловодом. Батьки живуть у Здовбиці, сестра у Рівному.

Сергій Кондрачук розлучився з дружиною Оксаною (дівоче прізвище Пушкар) у серпні 2020-го. У заяві про розірвання шлюбу зазначено, що між членами подружжя відсутнє взаєморозуміння і взаємоповага. Від шлюбу мають двох дітей: Дарину та Івана. У рішенні суду вказано, що вони проживають з матір’ю.

Декларація

Згідно із даними декларації за 2019 рік, яку Сергій Кондрачук подав 24 лютого 2020 року, він у спільній власності (25 %) володіє житловим будинком загальною площею 108,9 м2 у Здолбунові. Також чверть прав йому належать на земельну ділянку загальною площею 408 м², що розташована у тому ж Здолбунові.

Мешкає Сергій Кондрачук у житловому будинку загальною площею 87,30 м², що розташований у селі Здовбиця Здолбунівського району Рівненської області – його він винаймає, у декларації це позначено як "право користування у звязку з фактичним місцем реєстрації".

Їздить Сергій Кондрачук на "Nissan Maxima QX A33" 2002 року випуску.

У 2019-му він заробив 156 тис. 037 грн на посаді голови Здолбунівської районної державної адміністрації, 150 гривень профспілкових виплат та 35 тис. 784 грн "нарахованого доходу безробітного".

Скандали

У 2012-му до Сергія Кондрачука позивався кандидат в нардепи на 154-му окрузі, де той був головою окружної комісії.

В судовій ухвалі йдеться, що Кондрачук на відкритті пам’ятника Степану Бандері подякував одному з кандидатів на окрузі. Цим, на думку позивача, висловив підтримку кандидату і спонукав виборців голосувати за нього.

Позовну заяву суд не прийняв.

У 2016-му році Сергій Кондрачук на сесії отримав кулаком по обличчю від депутата Здолбунівської райради Олександра Андріюка. Через що голова РДА подав на депутата до суду.

Дії Андріюка кваліфікували як умисне тілесне ушкодження посадовій особі (ч.2 ст.350 ККУ). Причина, через яку Андріюк вдарив Кондрачука – незгода з рішенням останнього закрити Здолбунівське терапевтичне відділення №2 у Мізочі.

Рішенням суду Андріюка звільнили від кримінальної відповідальності і віддали на поруки колективу ПАТ "Мізоцьке Ремонтно-Транспортне Підприємство” за умови, що той "протягом року з дня передачі його на поруки виправдає довіру колективу, не ухилятиметься від заходів виховного характеру та не порушуватиме громадського порядку" // 4влада

 

 

 

 

 


 
Самойленко Олександр
Голова Херсонської обласної ради
Лукашук Микола
Голова Дніпропетровської обласної ради
Шульга Сергій
Голова Кіровоградської обласної ради
Всі досьє »

Натисніть «Читати», щоб читати
Regionews.ua в Telegram

Читати в Telegram