UA | RU
12 липня 2020, 10:47 514

Качура Олександр

Керівник Кримської республіканської організації партії "Слуга народу"
Керівник Кримської республіканської організації партії "Слуга народу"

Народний депутат України від партії "Слуга народу". Заступник голови Комітету Верховної Ради України з питань організації державної влади, місцевого самоврядування, регіонального розвитку та містобудування. До набуття повноважень народного депутата був адвокатом партії "Слуга Народу" та компанії "Квартал 95".

Народився 18 серпня 1990 р. у м. Конотоп, Сумської області, проживає в місті Києві.

Особистий профіль у Facebook.

Офіційний профіль у Facebook.

Профіль у Wikipedia.

Освіта

Має три вищих освіти, є кандидатом юридичних наук.

2012 р. – закінчив Міжнародний університет фінансів за спеціальністю "Міжнародний менеджмент управління".

2013 р. – закінчив з відзнакою Національний технічний університет України "Київський політехнічний інститут" за спеціальністю "Правознавство".

2015 р. – закінчив філософський факультет Київського університету ім. Шевченка за спеціальністю "Політологія".

2016 р. – отримав ступінь кандидата юридичних наук, захистивши дисертацію кандидата юридичних наук в Науково-дослідному інституті інформатики і права НАН України.

Кар’єра і бізнес

З 2012 року займається приватною юридичною практикою в Києві.

У 2017 році заснував власну адвокатську фірму Kachura Lawyers.

Адвокатська фірма Kachura Lawyers представляла інтереси артиста Олега Винника, RS music, бізнесмена та мера Глухова Мішеля Терещенка, ексміністра оборони Анатолія Гриценка.

В 2018 році визнаний Асоціацією адвокатів кращим адвокатом України і отримав нагороду "Адвокат року-2018".

Після старту президентської кампанії Володимира Зеленського стало відомо, що Олександр Качура є адвокатом партії "Слуга народу".

Політичний бекграунд

З 29 серпня 2019 - народний депутат України 9-го скликання. Заступник голови Комітету ВРУ з питань організації державної влади, місцевого самоврядування, регіонального розвитку та містобудування, заступник члена Постійної делегації в Парламентській асамблеї ОБСЄ.

12 грудня 2019 увійшов до складу міжфракційного об'єднання "Гуманна країна", створеного з ініціативи UAnimals для популяризації гуманістичних цінностей та захисту тварин від жорстокості.

Входить до експертної ради Верховної Ради  з питань внесення змін до Кримінально-процесуального кодексу України.

З червня 2020 р. -- керівник кримської республіканської організації партії "Слуга народу".

Сім'я

Одружений, дружина Качура Катерина Олександрівна. Виховують доньку Злату.

Декларація

У декларації Олександра Качури зазначений будинок площею 92,6 м кв., який не належить нардепові, та яким він може користуватися. Також у декларації Качури зазначені дві квартири. Однією площею 73,5 м кв., володіє його дружина. Іншу квартиру площею 65,3 м кв., яка перебуває у власності Лисицької Алли Володимирівни, депутат винаймає згідно з договором.

Пересувається нардеп на автомобілі: Mazda CX-5 2018 року. Внесений у декларацію 2019 року автомобіль Nissan Leaf нардеп продав у 2020 році та подав відповідну форму змін до декларації.

На рахунках у банках депутат зберігає 26 тис. 831 грн. На попередньому місці роботи Качура заробив 34 тис. 580 грн. У Верховній Раді депутат заробив 172 тис. 277 грн і ще 22 тис. 300 грн нардеп отримав від партії "Слуга народу", як матеріальне благо з оплати витрат на участь у навчанні.

Дружина Качури від заняття підприємницькою діяльністю отримала 670 тис. 721 грн.

Скандали

Дубінський vs Качура: Дебати кандидатів на крісло мера / Youtube.

Нардеп від Слуги народу Олександр Качура заявив, що Україна повинна "зробити все, щоб українці в Криму не померли від нестачі води".

Олександр Качура вважає, що висловлювання народної депутатки Галини Третьякової про дітей безробітних потрібно розглянути на засіданні фракції "Слуга народу".

Народний депутат фракції "Слуга народу" Олександр Качура повідомив, що Профільний комітет парламенту проголосував за зміни до Виборчого кодексу, згідно із яким було затверджено формат бюлетеню для голосування за відкритими списками під час місцевих виборів.

Качура розповів, що у фракції "Слуга народу" поки що не визначились із кандидатурою, яка б замінила Арсена Авакова на посаді міністра внутрішніх справ.

Президент України Володимир Зеленський під час засідання фракції "Слуга народу" попросив народних депутатів підтримати кандидатуру Сергія Шкарлета на посаду міністра освіти і науки України, повідомив нардеп фракції "Слуга народу".

Депутати від "Слуги народу" пропонують внести зміни до Виборчого кодексу України та знизити прохідний бар'єр на місцевих виборах із 5% до 3% для партій. Ініціатором проєкт закону "Про внесення змін до Виборчого кодексу України щодо забезпечення партійного плюралізму при формуванні складу представницьких органів і обранні виборних осіб на місцевому рівні" виступив нардеп від "Слуги народу" Олександр Качура.

Місцеві вибори у 2020 році пройдуть за зміненою системою. Ситуацію з виборами мерів, обласної та районної рад, а також виборами в територіальну громаду прокоментував депутат фракції "Слуга народу" Олександр Качура.

Качура похвалився результатами тесту на поліграфі.

10 законопроєкт: нардеп Качура розповів, як впроваджуватимуть "народовладдя" за версією "Слуг народу".

Україна – не Венесуела. Ринок землі потрібен, давайте обговорювати застереження.

Операція "Перезавантаження": як новим правоохоронним органам повернути довіру суспільства.

 


 
Онищук Світлана
Голова Івано-Франківської обласної державної адміністрації
Гунько Наталія
Голова Київської обласної ради
Говорова Олена
Заступник голови Київської міської державної адміністрації
Всі досьє »

Натисніть «Читати», щоб читати
Regionews.ua в Telegram

Читати в Telegram