Бутковський Богдан Леонідович
Сторінка Facebook
Народився у Тернополі 12 травня 1986 року.
Освіта: Тернопільський національний педагогічний університет імені Володимира Гнатюка.
Кар’єра
Богдан Бутковський – учасник Революції Гідності, з 2014 року брав участь у російсько-українській війні.

Із 2014 до 2015 року на службі в органах внутрішніх справ України в Дніпропетровській області. До цього обіймав посаду директора Тернопільського обласного молодіжного методичного центру.
Із 2022 року проходив службу в лавах Збройних сил України у складі 35-го окремого стрілецького батальйону. У 2024 році – боєць 67-ої окремої механізованої бригади, сформованої на основі Добровольчого українського корпусу "Правий сектор".



У 2024 році нагороджений відзнакою Головнокомандувача Збройних сил України нагрудним знаком "Золотий Хрест".

Із 30 грудня 2024 року – голова Тернопільської обласної ради.
Сім’я
Одружений. Дружина – Бутковська Наталія Олександрівна, 1989 року народження.
Син – Бутковський Владислав Богданович, 2017 року народження.
Політичний бекграунд
Богдан Бутковський активно займається політичною діяльністю у складі Всеукраїнського об'єднання "Свобода".

Із 2013 до 2014 року був помічником на платній основі нардепа Верховної Ради 7 скликання Михайла Головка, який був обраний від ВО "Свобода".
У 2015 році був обраний до Тернопільської обласної ради 6 скликання від ВО "Свобода" як безпартійний, у 2020 році переобраний до ради також від цієї політсили.
Майно та доходи
Згідно з декларацією, поданою у 2024 році, родина Бутковських володіє двома земельними ділянками площею 600 кв. м та 1000 кв. м, а також двома квартирами – 31,7 кв. м і 65,7 кв. м. Уся нерухомість розташована в Тернополі.
За даними декларації 2024 року, Богдан Бутковський отримав заробітну плату з кількох джерел, серед яких Тернопільський обласний молодіжний методичний центр (123 716 грн) та кілька військових частин на загальну суму понад 100 000 грн грн. Також він отримав пільгу від управління соціальної політики міської ради (15 367 грн).
Його дружина Наталія Бутковська працює у кількох закладах і отримала зарплату у розмірі понад 112 222 грн, а також виплати внутрішньо переміщених особам (ВПО) у розмірі 39 009 та субсидію на суму 9 860.
Також Богдан Бутковський задекларував 18 000 доларів готівкою.
- 01:50 05 грудня Відомий український актор розповів, скільки йому потрібно грошей для життя в Києві
- 00:50 05 грудня "Колись для мене було 50/50 шоком": акторка Ірина Сопонару зізналась про різницю менталітетів з чоловіком-британцем
- 23:50 04 грудня Вартість борщового набору: якими будуть ціни в Україні до кінця року
- 23:09 04 грудня Усик очолив щорічний рейтинг користувачів Google в Україні
- 22:46 04 грудня В Україні розробили "убивцю" ворожих дронів
- 22:32 04 грудня Ізраїль може депортувати тисячі українських біженців








