Про інформаційних тарганів і як з ними боротись
![](https://regionews.ua/static/img/_/_/____2106_605x320.jpg)
Продаж можливості знову вийти в ефір пропагандистам "руського міра" забезпечив вже колишній представник партії "Свобода" і районний депутат Роман Любицький.
Вся іронія полягає у тому, що мова йде про львівський телеканал, який тепер буде рупором антиукраїнської пропаганди. Тепер кум Путіна має можливість для розповсюдження і продовження проросійської і антиукраїнської інформації. Вони спробують і скоріш за все зайдуть на кабельне і супутникове телебачення. Тому, зараз прийняття законів про медіа та колаборацію стають нагальними у порядку денному українського парламенту.
Хочеться надіятись, що це питання об'єднає більшість депутатів у Верховній Раді. Також вже час СБУ оприлюднити інформацію про кримінальні справи стосовно тих осіб, яких звинуватили у фінансування тероризму. І головне, що потрібно зробити, так це не зупинятись і вичистити український інформаційний простір від інформаційних тарганів, які розповсюджують в Україні "руський мір".
Боротьба з пропагандистами "руського міра", має бути комплексною і професійною та не повинна нагадувати боротьбу з тарганами за допомогою капця, бо так тарганів знищити неможливо, вони знову і знову будуть вилазити звідусіль.
![](https://regionews.ua/static/img/v/_/v_kieve_demontirujut_kanatnuju_dorogu_cherez_dnepr_rect_ba22cee6e14c5959463def3d6437305f_290x180.jpg)
![](https://regionews.ua/static/img/d/s/dscf0523_42eb1ff5b2c02c31d50e7d53952a699e_1200x675_290x180.jpg)
![](https://regionews.ua/static/img/_/s/_shmigal_2_1200x675_290x180.jpg)
![](https://regionews.ua/static/img/1/2/1200_0_1665032055_3890_290x180.jpg)
![](https://regionews.ua/static/img/1/_/1___6299_605x320.jpg)
![](https://regionews.ua/static/img/i/m/imgonline_com_ua_frame_blurred_npio8xr5nscncr48_605x320.jpg)
![](https://regionews.ua/static/img/1/_/1___5491_605x320.jpg)
![](https://regionews.ua/static/img/v/_/v_kieve_demontirujut_kanatnuju_dorogu_cherez_dnepr_rect_ba22cee6e14c5959463def3d6437305f_605x320.jpg)
![](https://regionews.ua/static/img/d/s/dscf0523_42eb1ff5b2c02c31d50e7d53952a699e_1200x675_605x320.jpg)