UA | RU
22 квітня 2025, 18:27

На Житомирщині розслідують замах на вбивство 19-річного хлопця

Фото: Нацполіція

На Житомирщині ледь не вбили 19-річного хлопця. Це сталось під час його сварки з чоловіком, з яким у нього були неприязні стосунки

Про це повідомляє поліція Житомирської області, передає RegioNews.

У Бердичіві 20 квітня госпіталізували 19 річного хлопця з ножовими пораненнями. За підозрою затримали 23-річного жителя міста. Зараз триває розслідування.

За даними правоохоронців, на вулиці між двома молодиками виникла сварка. Відомо, що в них були тривалі неприязні стосунки. Конфлікт переріс у бійку. Тоді 23-річний вдарив 19-річного ножем. У потерпілого діагностували проникаюче поранення грудної клітини, йому провели термінове оперативне втручання.

23-річному підозрюваному можуть обрати запобіжний захід - це зараз вирішується. За напад йому загрожує від 7 до 15 років за статтею "замах на вбивство".

Нагадаємо, раніше житель Черкас замовив вбивство людини за 2 тисячі доларів. За це його засудили на 10 років ув'язнення.

gnews gnews Підписуйся, щоб дізнаватись новини першим Підписатись
25 березня 2026
Луцьк без мера: чому колишній юрист Палиці залишив посаду
Один представник місцевого олігарха пішов, інший може прийти на його місце
23 березня 2026
Ставка на ВПО: як переселенці допомагають розвитку громад
У спробах зберегти міста та села від запустіння і вимивання цінних кадрів, деякі регіональні адміністрації зробили ставку на внутрішніх переселенців
20 березня 2026
Бізнес на війні. Як на схемах у ВЛК формується нова "еліта"
Українська армія страждає від нестачі рук на фронті, а в тилу країна захлинається від схем при військово-лікарських комісіях
13 березня 2026
Світло для Буковеля. Як "донецькі" освоюють Прикарпаття
Після російських ударів по енергетиці Україна шукає нові джерела генерації. Один із найбільших вітрових проєктів планують збудувати в Карпатах. Але він вже викликає питання
У ДСНС показали наслідки ранкової атаки на Харків
26 березня 2026, 09:13
У Вінниці рятувальники дістали з річки тіло чоловіка
26 березня 2026, 08:59
Сили ППО знешкодили 130 зі 153 безпілотників, якими РФ атакувала Україну
26 березня 2026, 08:47
На Дніпропетровщині хлопець у масці напав на дівчинку і зрізав їй волосся
26 березня 2026, 08:38
Російський "шахед" влучив біля ресторану у Харкові: що відомо
26 березня 2026, 08:27
Чоловік, який стріляв у патрульних в Одесі, загинув під час затримання
26 березня 2026, 08:24
Українка колола ботокс без ліцензії сотням людей у Франції: вирок суду
26 березня 2026, 08:21
Наслідки масованої нічної атаки безпілотників на Одещину: подробиці
26 березня 2026, 08:14
Військові РФ обстріляли три райони Дніпропетровщини: пошкоджені підприємства
26 березня 2026, 08:07
Масовані обстріли Сумщини: значні руйнування інфраструктури, є поранені
26 березня 2026, 07:58