UA | RU
21 квітня 2020, 13:57 25

У Львові створили перелік місцевих виробників, що мають доставку

Кампанія "Зроблено у Львові" спрямована на підтримку місцевого бізнесу в умовах карантину
Кампанія "Зроблено у Львові" спрямована на підтримку місцевого бізнесу в умовах карантину
Фото: Львівська міська рада

Про це повідомляє RegioNews із посиланням на Львівську міську раду.

У час карантину локальні виробники як ніколи потребують підтримки. Місто закликає мешканців підтримувати підприємства та купувати необхідні товари й продукти у львівських виробників. Створили перелік місцевих крафтових виробників, що мають доставку, а також великих виробників.

"Ще десь 10 років тому моїми колегами було запущено програму "Купуй львівське" - промоція купівлі товарів, що вироблені у Львові. З того часу команда щороку робить виставки, де збирають багато місцевих виробників. Але сьогодні ця ініціатива підтримки власного виробника має ще більше значення. Саме тому ми запускаємо у Львові кампанію підтримки львівського виробника "Зроблено у Львові" - Підтримуємо своє, бо воно краще!", - зазначив заступник міського голови з питань розвитку Андрій Москаленко.

Створили й відповідне ознакування "Зроблено у Львові", його почали розміщувати у супермаркетах на локальній продукції. У місті працює чат-бот у Telegram, де можна довідатись, яка саме продукція зроблена у Львові та області, побачити, які заклади харчування працюють зі своєю доставкою — https://t.me/lviv_city_helper_bot.

"Хочу порекомендувати крафтові продукти від невеличких, але дуже класних львівських підприємців. У всіх працює доставка, тому вам не прийдеться виходити з дому", — зазначив міський голова Львова Андрій Садовий

Читайте також: Туристична галузь Львова підраховує збитки від карантину. Львів уже більше місяць живе в умовах карантину. З 16 березня у місті закриті усі заклади торгівлі крім продуктових крамниць, аптек та заправок.

У Львові вирішили питання роботи ринків. Після цілого дня обговорення все таки дозволили роботу ринків до 16 години 18 квітня, але після свят обіцяли їх знову закрити.

Читайте більше новин на нашому телеграм-каналі
Підписуйтесь на RegioNews