UA | RU
26 лютого 2020, 10:57

На Закарпатті в "італійському бусі" у жінки виявили температуру

Усіх пасажирів автобуса відправили на обстеження
Усіх пасажирів автобуса відправили на обстеження
Фото із сайту Прикордонної служби

Випадок зафіксували вчора, 25 лютого, на пункті пропуску "Тиса", повідомляє RegioNews із посиланням на Mukachevo.net.

У Чопському прикордонному загоні у жінки, яка їхала в "італійському" автобусі було виявлено температуру. Про це одразу було повідомлено медиків.

Увесь автобус вивели з черги. Всіх, хто контактував з жінкою, направлено до медиків.

Поки немає підтвердженого діагнозу, закарпатцям не слід панікувати.

Учора, 25 лютого, в пункті пропуску "Тиса" на Закарпатті приїжджим почали міряти температуру. Самі ж прикордонники та митники працюють у масках та рукавичках. Їм було видано спеціальні інфрачервоні градусники для вимірювання температури у всіх перетинаючих кордон людей.

Температурний скрінінг проводиться для всіх пасажирів у основних аеропортах України. Такі заходи Уряд вжив для недопущення поширення коронавірусу на території України. Відсьогодні і на Чернігівщині в "Нових Яриловичах" міряють температуру. Перевіряють людей, які погано себе почувають, їдуть з аеропортів або країн, де був зафіксований коронавірус.

Нагадаємо, на Закарпатті госпіталізували хворого, який мав контакт з китайцем. Пізніше підтвердили, що в госпіталізованого жителя Закарпаття коронавірус не знайшли. Хворих на коронавірус лікуватимуть в обласній інфекційній лікарні. Заклад укомплектували усім необхідним, провели навчання для персоналу.
06 грудня 2023
30-річний довгобуд: чому відкриття частини Подільського мосту в Києві не вирішує транспортну проблему
Днями у Києві нарешті відкрилась частина Подільсько-Воскресенського мостового переходу. Втім, поки цією переправою через Дніпро, що будується вже 30 років, може користуватися лише спецтранспорт та мун...
01 грудня 2023
Цікаві місця Києва: Найглибша станція метро у світі, німецький квартал та своя "Китайська стіна"
Київ прекрасний для відвідин у будь-яку пору року, адже має свій неповторний колорит, який щороку приваблює сотні тисяч туристів з усього світу.
29 листопада 2023
Запуск аеропортів: Чи будуть безпечними польоти цивільної авіації під час війни
Останнім часом офіційні особи в Україні публічно заявляють про можливість відкриття деяких аеропортів та поновлення польотів цивільної авіації
24 листопада 2023
Суди над зрадниками. Хто з відомих колаборантів уже отримав покарання
Останнім днями в Україні завершилося кілька гучних судових процесів над колаборантами. У Харкові довічне ув'язнення отримав місцевий чоловік, що в перші дні вторгнення навів російську ракету на будівл...