UA | RU
26 лютого 2020, 10:34 18

На Чернігівщині міряють температуру приїжджим із Білорусі

Перевіряють людей, які погано себе почувають, їдуть з аеропортів або країн, де був зафіксований коронавірус
Фото із сайту Прикордонної служби
Перевіряють людей, які погано себе почувають, їдуть з аеропортів або країн, де був зафіксований коронавірус

Як повідомляє RegioNews із посиланням на Суспільне, температуру в пасажирів, які в’їжджають в Україну перевіряють прикордонники у міжнародному пункті пропуску "Нові Яриловичі".

Здебільшого перевіряють людей, які погано себе почувають, їдуть з аеропортів або країн, де був зафіксований коронавірус, пояснює начальник відділу прикордонної служби "Добрянка" Юрій Байдич.

У разі виявлення підвищеної температури або можливих ознак коронавірусу з пункту пропуску людину забере "швидка" Ріпкинської районної лікарні. Прикордонники міжнародного пункту пропуску "Нові Яриловичі" забезпечені термометром для вимірювання температури, масками і рукавичками.

"Ми перевіряли людей і з КНР, опитували і ніяких ознак не було виявлено", - сказав Юрій Байдич.

Нагадаємо, вчора в пункті пропуску "Тиса" на Закарпатті приїжджим почали міряти температуру. Температурний скрінінг проводиться для всіх пасажирів у основних аеропортах України. Такі заходи Уряд вжив для недопущення поширення коронавірусу на території України.

На Закарпатті госпіталізували хворого, який мав контакт з китайцем. Пізніше підтвердили, що в госпіталізованого жителя Закарпаття коронавірус не знайшли. Хворих на коронавірус лікуватимуть в обласній інфекційній лікарні. Заклад укомплектували усім необхідним, провели навчання для персоналу.


Труш Володимир
Голова Тернопільської обласної державної адміністрації
Габінет Дмитро
Голова Хмельницької обласної державної адміністрації
Коваль Віталій
Голова Рівненської обласної державної адміністрації
Всі досьє »