UA | RU
25 лютого 2020, 10:27 28

В пункті пропуску на Закарпатті приїжджим міряють температуру

У всіх приїжджих з країн, де зареєстровані випадки захворювання коронавірусом, перевірятимуть рівень температури тіла
У всіх приїжджих з країн, де зареєстровані випадки захворювання коронавірусом, перевірятимуть рівень температури тіла

Про це повідомляє RegioNews з посиланням на сторінку прем'єр-міністра Олексія Гончарука у facebook.

Уряд посилює заходи безпеки задля запобігання занесенню і поширенню коронавірусу на території України. У всіх людей, хто приїжджатиме з країн, де зареєстровані випадки захворювання коронавірусом, перевірятимуть рівень температури тіла.

"Температурний скрінінг буде проводитися для всіх пасажирів у основних аеропортах України, а також починаючи з восьмої ранку 25 лютого для подорожуючих через пункт пропуску "Тиса" на Закарпатті. Згодом такий самий режим працюватиме і на решті прикордонних пунктів", - йдеться в дописі.

Медична система України абсолютно готова до надання допомоги тим, у кого раптом будуть виявлені симптоми хвороби, запевняє прем'єр. Підготовлені відповідні інфекційні бригади — вони забезпечені всіма необхідними санітарно-епідеміологічними засобами.

Нагадаємо, в Закарпатській ОДА прийнято рішення провести сьогодні, 25 лютого, засідання тимчасової протиепідемічної комісії при ОДА. Пояснюють тим, що на Закарпаття повертаються багато заробітчан, особливо відомі "італійські бусики".


 
Підписуйтесь на RegioNews

Натисніть «Читати», щоб читати
Regionews.ua в Telegram

Читати в Telegram