UA | RU
19 листопада 2025, 17:35

На Волині чоловік влаштував для ухилянтів "платні тури" до Білорусі

Ілюстративне фото

35-річний житель Луцька на прохання спільника віз чоловіків до кордону з Білоруссю. Тепер він отримав підозру

Про це повідомляє прокуратура Волинської області, передає RegioNews.

Коли чоловік проїжджав повз стаціонарний пост працівників Державної прикордонної служби в одному з сіл Камінь-Каширського району, він злякався та наказав "пасажирам" тікати. Проте втеча не вдалась: його затримали, а інших знайшли в будинку в сусідньому столі.

Чоловік отримав підозру в незаконному переправленні осіб через державний кордон України з корисливих мотивів за попередньою змовою групою осіб. Відомо, що за виїзд за кордон "клієнти" заплатили 4 500 доларів кожен.

Суд обрав підозрюваному запобіжний захід у вигляді тримання під вартою із визначенням застави.

Нагадаємо, раніше на Буковині прикордонники викрили чергову схему з незаконного перетину кордону. Щоб потрапити до ЄС чоловіки платили по 10 тисяч євро кожен.

gnews gnews Підписуйся, щоб дізнаватись новини першим Підписатись
25 березня 2026
Луцьк без мера: чому колишній юрист Палиці залишив посаду
Один представник місцевого олігарха пішов, інший може прийти на його місце
23 березня 2026
Ставка на ВПО: як переселенці допомагають розвитку громад
У спробах зберегти міста та села від запустіння і вимивання цінних кадрів, деякі регіональні адміністрації зробили ставку на внутрішніх переселенців
20 березня 2026
Бізнес на війні. Як на схемах у ВЛК формується нова "еліта"
Українська армія страждає від нестачі рук на фронті, а в тилу країна захлинається від схем при військово-лікарських комісіях
13 березня 2026
Світло для Буковеля. Як "донецькі" освоюють Прикарпаття
Після російських ударів по енергетиці Україна шукає нові джерела генерації. Один із найбільших вітрових проєктів планують збудувати в Карпатах. Але він вже викликає питання