UA | RU
21 квітня 2025, 17:40

На Вінниччині рейсовий автобус врізався в дерево: є жертва та 6 постраждалих

фото: Нацполіція

Смертельна ДТП сталася вчора вдень, 20 квітня, між селами Горай та Привітне Могилів-Подільського району. Внаслідок аварії одна людина загинула та шестеро дістали травми. Водія автобуса затримали

Про це повідомляє пресслужба Національної поліції у Вінницькій області, передає RegioNews.

За даними слідства, близько 10:45 на автодорозі сполученням Виступовичі - Житомир - Могилів-Подільський водій рейсового пасажирського автобуса Scania не впорався з керуванням. Транспортний засіб з'їхав у кювет і зіткнувся з деревом.

"Внаслідок автопригоди семеро пасажирів автобуса, серед яких восьмирічна дівчинка, отримали тілесні ушкодження та були госпіталізовані до лікарні. Один із потерпілих — 48-річний громадянин Китаю під час надання медичної допомоги помер у лікарні", — йдеться в повідомленні.

Попередньо, за кермом автобуса перебував 64-річний громадянин Республіки Молдова. Затриманого керманича помістили до ізолятора тимчасового тримання.

Наразі триває слідство. Правоохоронці встановлюють усі обставини смертельної ДТП.

Нагадаємо, 19 квітня на Вінниччині легковик зіткнувся з маршруткою. У смертельній ДТП троє людей загинули та восьмеро постраждали.

gnews gnews Підписуйся, щоб дізнаватись новини першим Підписатись
05 лютого 2026
Робота ФСБ в тилу: як Росія атакує Захід України
Російські спецслужби не залишають у спокої навіть найвіддаленіші від фронту регіони України
04 лютого 2026
Бюрократична "м'ясорубка": як травмовані на роботі українці воюють за виплати та пільги
З початком повномасштабної війни кількість людей з інвалідністю в Україні зросла з 2,7 млн до 3,4 млн осіб. Попри необхідність кращої підтримки постраждалих, реальність свідчить про безліч перешкод в ...
27 січня 2026
Зима кліматична і політична. Якими будуть наслідки для України і українців
Зруйновані ракетами ТЕЦ і морозами труби у будинках відремонтувати значно простіше, ніж політичний розкол, який у часи війни руйнує країну
23 січня 2026
Світ після порядку. Як цьогорічний Давос допоможе Україні та Європі
Останній форум у Давосі вийшов схожим на поминки за колишнім світовим ладом