UA | RU
03 березня 2025, 15:44

Удар РФ по полігону ЗСУ на Дніпропетровщині: скільки поранених і загиблих

Фото: YouTube

Журналіст Юрій Бутусов поділився деталями щодо удару росіян по полігону на Дніпропетровщині. Він підкреслив, що це був полігон, де дислокується 168-й батальйон резерву

Про це на своєму YouTube розповів журналіст Юрій Бутусов, передає RegioNews.

Журналіст повідомив, що кількість жертв загалом близько 130 осіб. Серед них - 32 загиблих. При цьому за іншими даними, які він озвучив, ця цифра більша - 39.

За словами журналіста, росіяни завдали ракетний удар по навчальному центру ОК "Схід” Сухопутних військ ЗСУ. Юрій Бутусов додав, що йдеться про полігон в селищі Черкаське, де дислокується 168-й батальйон резерву. За його словами, там майже всі військові - це люди після СЗЧ, які самовільно залишили частини і намагаються переміститися в іншу військову частину та живуть близько двох місяців у великому скупченні.

"Ворожий дрон залетів у центральну Україну, це не перший раз. Всі знають, що вони це роблять, тим не менше, зробив це непоміченим" - заявив журналіст.

Нагадаємо, що росіяни 1 березня завдали ракетного удару по полігону ЗСУ в Дніпетровській області. Державне бюро розслідувань вже розпочало кримінальне провадження. Правоохоронці наголошують на важливості покарати всіх винних.

На трагедію вже відреагував головнокомандувач Олександр Сирський. Він заявив, що росіяни атакували полігон ракетою "Іскандер-М". Він також заявив, що вже триває розслідування. Також генерал висловив співчуття близьким загиблих захисників.

gnews gnews Підписуйся, щоб дізнаватись новини першим Підписатись
23 грудня 2025
Україна-2025: шість головних подій, які формували наше майбутнє
Підсумовуємо четвертий рік повномасштабної війни та те, як, з якими головними подіями Україна його пережила
19 грудня 2025
Шаг і картка: чому вже можна говорити про початок передвиборчих перегонів в Україні
Недолугі популістичні спроби другорядних персонажів попіаритися на важливих питаннях відкривають новий період в сучасній історії України
17 грудня 2025
"Тату, не кидай мене!": як родина Данилкових пережила жахи окупації в Бучі та чотири роки розлуки
Сьогодні родина Данилкових готується до зимових свят. У дворі сяє ілюмінація, в будинку прикрашена велика ялинка, всюди гірлянди та різдвяні декори
12 грудня 2025
Поодинці врятуватися було нереально: як на початку війни жителі блокадного Маріуполя виживали під обстрілами без їжі й тепла
Побоювання зіткнутися з важкою ситуацією через війну змушує багатьох українців шукати порятунку за кордоном. Про це свідчать і дані Нацбанку України, відповідно до яких із 3 жовтня до 14 листопада з к...
Україна-2025: шість головних подій, які формували наше майбутнє
23 грудня 2025, 12:53
Українські атомні станції знизили потужність генерації після нічної атаки РФ
23 грудня 2025, 12:41
Святошинський район Києва після атаки: п'ятеро потерпілих та пошкоджені будинки
23 грудня 2025, 12:34
Хотів потрапити у Молдову. На Одещині неподалік кордону затримали водія автівки з клієнтом у багажнику
23 грудня 2025, 12:29
Гроші повз касу: на Буковині оператор АЗС "заробив" 1,4 мільйона гривень
23 грудня 2025, 12:15
На Львівщині захворюваність на ГРВІ перевищила епідпоріг на 11%
23 грудня 2025, 11:49
Ціни ростуть як на дріжджах: скільки тепер коштують популярні продукти в Україні перед святами
23 грудня 2025, 11:45
Російські окупанти просуваються на Сумщині та Донеччині – DeepState
23 грудня 2025, 11:35
Плантації на понад 12 гектарів: на Прикарпатті незаконно виготовляли тютюн у промислових масштабах
23 грудня 2025, 11:28
Від 10 до 15 тис. доларів: правоохоронці викрили 8 організаторів "ухилянтських схем"
23 грудня 2025, 11:09