UA | RU
06 лютого 2025, 13:41

В Україні розробляють правила поведінки для працівників ТЦК

фото: 24tv.ua

Для військовослужбовців Територіальних центрів комплектування планують розробити правила щодо поводження з цивільними. Метою такого кроку є недопущення порушень прав людини працівниками структури

Як передає RegioNews, про це заявив начальник управління комунікацій Командування Сухопутних військ ЗСУ Віталій Саранцев у інтерв’ю hromadske.

Нові правила будуть обов’язковими для всіх, а створити їх планують до кінця лютого. Їх доведуть до всіх військових територіальних центрів комплектування та соціальної підтримки, щоб надалі не допускати порушень прав людини й не створювати конфліктних ситуацій.

Він зазначив, що помилки подекуди трапляються і з боку ТЦК. Але це не залишається непоміченим і не залишається без покарання.

"Проводяться розслідування, робляться відповідні висновки. Але що робить ворог? Він просто ці питання масштабує і нагнітає", — заявив Саранцев.

Він також додав, що терміни "бусифікація" та "людолови" мають зникнути з повсякденного вживання, тому що вони є елементом російської пропаганди.

Нагадаємо, від початку 2025 року сталося уже 9 терактів, націлених на ТЦК та поліцію. Декілька людей загинуло, чимало отримали травми.

gnews gnews Підписуйся, щоб дізнаватись новини першим Підписатись
08 травня 2026
Мігранти в Івано-Франківську. Хто зароблятиме рейтинги на новому страху українців
Українські праворадикальні політики отримали свій шанс завдяки війні
01 травня 2026
Шкільна битва в Тернополі. Чому ця кров – не остання
Правоохоронці звертають увагу на наслідок, а не на причину, а у школі, схоже, як завжди, нічого не помічали
28 квітня 2026
Боротьба за роботу в умовах обстрілів: що відбувається із зайнятістю в прифронтових регіонах
Людям, які живуть поблизу зони бойових дій, крім частих обстрілів доводиться стикатися зі свавіллям в питаннях зайнятості з боку управлінців та чиновників
23 квітня 2026
Замість мобілізації – ОПГ. Що силовики виявили у діяльності ТЦК в Одесі й Харкові
СБУ та ДБР виявили факти вимагання грошей та катування громадян під прикриттям мобілізації, а один із ТЦК перетворили на катівню
Обстріли Харківщини: восьмеро поранених, серед яких двоє дітей
10 травня 2026, 14:49
Масований обстріл Запоріжжя: майже 800 ударів за добу, є загиблий та поранені
10 травня 2026, 14:12
На Черкащині суд залишив чинним вирок священнику УПЦ
10 травня 2026, 13:47
Росіяни атакували Дніпропетровщину: загинула жінка, серед поранених — трирічна дитина
10 травня 2026, 13:16
Росія розширила "Алабугу" на 340 га: супутникові знімки підтверджують масштабне будівництво цехів для "шахедів"
10 травня 2026, 12:53
Вогонь охопив 1200 гектарів: у Зоні відчуження на Київщині вирує масштабна лісова пожежа
10 травня 2026, 12:14
На Дніпропетровщині росіяни дроном атакували пожежну машину, є поранений
10 травня 2026, 11:57
У Харкові викрили дует "закладчиків": вилучено понад 300 згортків із психотропами
10 травня 2026, 11:37
Російський дрон атакував цивільне авто на Сумщині: є поранений
10 травня 2026, 11:14
Стрілянина у Черкасах: чоловік відкрив вогонь по дітях через бузок
10 травня 2026, 10:57