UA | RU
05 лютого 2025, 13:48

Теракт у ТЦК у Рівному: росіяни навмисне підірвали завербованого 21-річного агента

ілюстративне фото: з відкритих джерел

Під час вибуху в будівлі ТЦК та СП у Рівному 1 лютого загинув ворожий агент, який закладав вибухівку. Його "прибрали" російські спецслужби

Про це повідомляє пресцентр СБУ, передає RegioNews.

Росіяни використали "втемну" завербованого агента. Молодика навмисно підірвали разом із вибухівкою, з якою він зайшов всередину будівлі.

Внаслідок вибуху терорист загинув на місці, а 8 військовослужбовців отримали поранення різного ступеня тяжкості.

Встановлено, що росіяни завчасно підготували ліквідацію свого агента як "зайвого" свідка теракту проти Сил оборони.

Терористом виявився 21-річний безробітний із Житомирщини, який шукав швидкі заробітки на телеграм-каналах. Там його завербував представник російських спецслужб, який запропонував молодику гроші за виконане завдання.

Агент прибув до Рівного із саморобною вибухівкою, що була замаскована у туристичному рюкзаку. Вибухівка була споряджена мобільним телефоном, до якого мали віддалений доступ спецслужби рф.

Ще один гаджет із "дистанційним управлінням" фігурант тримав у своїх руках, коли заходив до будівлі ТЦК. За допомогою камери телефону російські спецслужбісти зафіксували момент, коли агент зайшов з вибухівкою до приміщення і одразу активували вибухівку через виклик.

Наразі триває розслідування. Правоохоронці встановлюють всі обставини злочину та винних осіб.

Нагадаємо, що вибух пролунав у ТЦК та СП у Рівному 1 лютого о 16:15.

Також днями СБУ запобігла теракту поблизу районного управління поліції у Рівному. Затримані двоє російських агентів.

gnews gnews Підписуйся, щоб дізнаватись новини першим Підписатись
05 лютого 2026
Робота ФСБ в тилу: як Росія атакує Захід України
Російські спецслужби не залишають у спокої навіть найвіддаленіші від фронту регіони України
04 лютого 2026
Бюрократична "м'ясорубка": як травмовані на роботі українці воюють за виплати та пільги
З початком повномасштабної війни кількість людей з інвалідністю в Україні зросла з 2,7 млн до 3,4 млн осіб. Попри необхідність кращої підтримки постраждалих, реальність свідчить про безліч перешкод в ...
27 січня 2026
Зима кліматична і політична. Якими будуть наслідки для України і українців
Зруйновані ракетами ТЕЦ і морозами труби у будинках відремонтувати значно простіше, ніж політичний розкол, який у часи війни руйнує країну
23 січня 2026
Світ після порядку. Як цьогорічний Давос допоможе Україні та Європі
Останній форум у Давосі вийшов схожим на поминки за колишнім світовим ладом
Росіяни завдали удару по енергетичному об'єкту на Волині
09 лютого 2026, 10:12
У Запорізькому районі під час пожежі загинув літній чоловік
09 лютого 2026, 09:46
Російський удар по Дніпропетровщині: постраждали 9 людей, серед них 13-річна дівчинка
09 лютого 2026, 09:24
Львівський клуб "Карпати" обрав нового капітана після мовного скандалу
09 лютого 2026, 08:58
За добу РФ завдала майже 90 ударів по Сумщині: семеро постраждалих
09 лютого 2026, 08:43
На Волині тракторист ковшем смертельно травмував жінку: як його покарав суд
09 лютого 2026, 08:28
Пілот F-16 феєрично знищив ворожий "Шахед" над Україною: кадри збиття
09 лютого 2026, 08:06
4 загиблих і 25 постраждалих за вихідні через чадний газ, серед них 15 дітей
09 лютого 2026, 07:49
ЗСУ за добу знищили 1250 окупантів, 3 танки і сотні одиниць техніки – Генштаб
09 лютого 2026, 07:37
На Харківщині удар БпЛА зруйнував будинок: загинули жінка та 10-річний хлопчик
09 лютого 2026, 07:24