UA | RU
08 листопада 2021, 14:37

До теплопостачання досі не підключено ще 7% житлового фонду

Фото з відкритих джерел

Станом на сьогодні 7% житлового сектору та 15% об'єктів соціальної сфери в Україні ще не підключені до теплопостачання

Про це на брифінгу повідомила заступниця міністра розвитку громад і територій Наталія Хоцянівська, передає RegioNews.

На ранок 8 листопада 93% житлового фонду по всій Україні підключено до опалення, та 85% об'єктів соцільної сфери, - повідомила Хоцянівська.

Зі слів заступниці голови Мінрегіону, в Одеській та Херсонській областях цей показник є "значно нижчим", і це "пов'язано з кліматичними умовами".

Сьогодні у цих регіонах ще зберігається досить висока середньодобова температура, - пояснила чиновниця.

Вона додала, що на 100% житловий фонд підключено в 11 областях: у Волинській, Дніпропетровській, Житомирській, Закарпатській, Рівненській, Тернопільській, Харківській, Хмельницькій, Чернівецькій, Черкаській та Чернігівській областях.

Як повідомлялося, 25 жовтня житловий фонд був підключений до опалення на 100% лише у двох областях, а наприкінці минулого тижня не підключеними до тепла залишалися 10% житлового фонду в Україні.

gnews gnews Підписуйся, щоб дізнаватись новини першим Підписатись
23 грудня 2025
Україна-2025: шість головних подій, які формували наше майбутнє
Підсумовуємо четвертий рік повномасштабної війни та те, як, з якими головними подіями Україна його пережила
19 грудня 2025
Шаг і картка: чому вже можна говорити про початок передвиборчих перегонів в Україні
Недолугі популістичні спроби другорядних персонажів попіаритися на важливих питаннях відкривають новий період в сучасній історії України
17 грудня 2025
"Тату, не кидай мене!": як родина Данилкових пережила жахи окупації в Бучі та чотири роки розлуки
Сьогодні родина Данилкових готується до зимових свят. У дворі сяє ілюмінація, в будинку прикрашена велика ялинка, всюди гірлянди та різдвяні декори
12 грудня 2025
Поодинці врятуватися було нереально: як на початку війни жителі блокадного Маріуполя виживали під обстрілами без їжі й тепла
Побоювання зіткнутися з важкою ситуацією через війну змушує багатьох українців шукати порятунку за кордоном. Про це свідчать і дані Нацбанку України, відповідно до яких із 3 жовтня до 14 листопада з к...
Ціни на популярний овоч падають: які ціни в українських супермаркетах
23 грудня 2025, 23:55
9-річна гімнастка, яка втратила ногу внаслідок обстрілу, здобула медаль на турнірі
23 грудня 2025, 23:30
На Дніпропетровщині жінка принесла сину в колонію наркотики
23 грудня 2025, 22:55
На Закарпатті чоловік побив дружину, а потім накинувся на сина та поліцію
23 грудня 2025, 22:25
За кілька днів шахраї обікрали жителів Херсонщини майже на 300 тис. грн
23 грудня 2025, 21:24
Українські спецслужби вивели з ладу російський розвідувальний літак Іл-38Н за $24 млн
23 грудня 2025, 21:01
Чому варто позбутися ілюзій щодо українсько-польського майбутнього
23 грудня 2025, 20:50
Безпрецедентна зима: жоден лижний курорт в Україні не відкрився через відсутність снігу
23 грудня 2025, 20:43
Після атаки БпЛА ЧАЕС зазнала численних пошкоджень: директор попередив про загрозу руйнування саркофагу
23 грудня 2025, 20:27
Небезпечна їжа у школах Миколаєва: виявили кишкову паличку та порушення санітарних норм
23 грудня 2025, 19:57