UA | RU
20 жовтня 2021, 17:29

На українсько-молдовському кордоні виявили 2-кілометровий трубопровід для переправлення спирту

Фото Держприкордонслужби

Трубопровід завдовжки більше 2 км виявили учора на українсько-молдовському кордоні

Про це повідомляється на сайті Держприкордонслужби України, передає RegioNews.

Під час перевірки оперативної інформації про можливу підготовку до здійснення протиправної діяльності прикордонники Подільського загону спільно з представниками СБУ виявили на мілині Кучурганського водосховища поліетиленову трубу діаметром 32 мм.

Як з’ясували охоронці кордону, трубопровід пролягав від державного кордону під водою та під землею і виходив до приватного домоволодіння в с. Павлівка Роздільнянською району.

Конструкцію, скоріш за все, контрабандисти планували використовувати для нелегального переправлення спирту. Адже, окрім цього, під час перевірки помешкання, правоохоронці виявили дві порожні ємності об'ємом по 2000 л кожна для можливого зберігання незаконно переправленої рідини, - уточнили в Держприкордонслужбі.

Для демонтажу трубопроводу було залучено водолазів відділу спеціальних дій Одеського загону Морської охорони. Загалом демонтовано більше 2 тисяч метрів поліетиленової труби, яку передано на відповідальне зберігання до відділу прикордонної служби "Степанівка".

Слідчі дії тривають.

Прикордонники нагадують, що цього року з метою протидії налагодженню каналів контрабанди прикордонники вже обстежували дно Кучурганського водосховища. Загалом водолазним розрахунком обстежено понад 7 тисяч кв м дна водойми прикордоння. Ознак налаштування контрабандних переправлень у підводний спосіб виявлено не було.

Зазначимо, такі обстеження важкодоступних ділянок проводяться на постійній основі. Тож, кожне протиправне діяння буде виявлене і демонтоване ще на стадії підготовки облаштування, - додала пресофіцерка ДПСУ Діана Кондратюк.

Як повідомлялося, у 2013-му прикордонники витягли із Дністра 230-метровий спиртопровід.


 
Підписуйтесь на RegioNews

Натисніть «Подобається», щоб читати
Regionews.ua в Facebook