UA | RU
14 вересня 2021, 16:54 550

З понеділка повернуться штрафи за порушення карантину в Києві – Рубан

Фото з відкритих джерел

З понеділка, 20 вересня, в Києві штрафуватимуть порушників нормативів вакцинації від коронавірусу COVID-19

Про це заявив керівник Головного управління Держпродспоживслужби в Києві Олег Рубан в ефірі програми "Сьогодні День" на телеканалі "Україна 24", передає RegioNews.

З травня Київ почав готуватися до щеплень і вакцинальної кампанії, і сьогодні в Києві вакциновано близько 800 тис. осіб, це найвищий показник вакцинації в країні. Що стосується тих 80% нормативу, встановленого Кабінетом міністрів щодо відвідування закладів освіти, культурного, побутового спрямування, коливається відсоток вакцинації в різному бізнесі від 20% до 90%. Найбезпечнішою у нас буде система освіти, де досягли 65-70%, але деякий бізнес досі не вакцинувався, - зазначив чиновник.

За його словами, сьогодні щодо вакцинації необхідно проводити всі масштабні заходи на всіх рівнях, починаючи від президента і закінчуючи медсестрою.

Ми це робимо вже майже рік, спостерігаємо за допомогою відеокамер за публічними заходами. І щодня в Києві працюють 10 мобільних груп, кожна з яких обходить близько 15-20 суб'єктів і проводить роз'яснювальну роботу. Сьогодні ще не складаються протоколи про порушення, поки проходять консультації, тому що люди після літа забули, що таке коронавірус, як потрібно дотримуватися правил. Але з понеділка, коли буде прийнято рішення Кабміну, будуть і штрафні санкції, і залучатимуться до відповідальності порушники, - заявив Рубан.

Як повідомлялося, Кабмін змінив правила і обмеження карантину в Україні.

Також учора голова Чернівецької ОДА заявив, що жодного дистанційного навчання не передбачається: тільки карантин.


 
Підписуйтесь на RegioNews

Натисніть «Читати», щоб читати
Regionews.ua в Telegram

Читати в Telegram