UA | RU
02 липня 2021, 09:12

В Кабміні хочуть призначити відповідальних за погашення заборгованості щодо зарплат

Фото: з відкритих джерел

В Україні можуть з'явитися відповідальні за погашення заборгованості щодо зарплат у певній сфері господарювання або регіоні

Як передає RegioNews, про це повідомляє пресслужба Кабміну.

Таку відповідальну особу хочуть призначати у кожному органі влади: вона має нести персональну відповідальність за стан погашення заборгованості у певній сфері господарювання або регіоні.

В Кабміні також наголошують на тому, що якщо у певному регіоні є заборгованість по зарплатах, має працювати тимчасова комісія з питань погашення заборгованості для отримання належного ефекту: скорочення заборгованості або її повного погашення.

Порожні звіти про кількість зібрань і чергових безрезультатних заслуховувань прийматися не будуть. Заходи мають бути рішучими та ефективними", - повідомляють у пресслужбі.

У Кабміні також зобов'язали керівників усіх державних підприємств, де є заборгованість із заробітної плати, створити конкретний план дій, заходів та графіків її погашення та надати щомісячні звіти.

Нагадаємо, 7 травня шахтарям перерахували лише 237 млн грн на погашення мільярдного зарплатного боргу.

gnews gnews Підписуйся, щоб дізнаватись новини першим Підписатись
04 грудня 2025
Держбюджет-2026: для кого він і яку коаліцію створив у Раді
Український кошторис на 2026 рік не нагадує бюджет воюючої країни. Звідки взяти гроші на всі забаганки влади, досі невідомо
01 грудня 2025
Без Єрмака: що буде із Зеленським та Україною після відставки року
Президент опинився на роздоріжжі, а опозиція – як формальна, так і фактична – має шанс успішно продовжити тиск на Банкову
21 листопада 2025
Новий мирний план Трампа: чому він не потрібен ні Україні, ні навіть Росії
Американська сторона створила план, який є нежиттєздатним із самого початку, бо не влаштовує обидві сторони конфлікту
11 листопада 2025
Міндічгейт: як він позначиться на війні та чи стане початком кінця для Зеленського
Україну Міндічгейт не знищить, західну допомогу, скоріш за все, не зупинить, а от для Володимира Зеленського цілком може стати червоним світлом
Спецоперація "Опікун": на Полтавщині медики продавали фіктивні довідки
05 грудня 2025, 08:18
Атака дронів на Харків: рятувальники ліквідували пожежу
05 грудня 2025, 07:58
Війська РФ обстріляли два райони Дніпропетровщини: загинула дитина, є постраждалі
05 грудня 2025, 07:45
У Херсоні російські війська обстріляли перинатальний центр
05 грудня 2025, 07:40
З Донеччини за два тижні евакуювали майже 90 людей
05 грудня 2025, 07:31
"Куратори" Кремля: РФ створює нову систему управління окупованими територіями
05 грудня 2025, 07:26
Російська армія втратила за добу в Україні ще понад 1200 солдатів
05 грудня 2025, 07:15
Серія ударів БПЛА по Харкову: Терехов підтвердив три вибухи
05 грудня 2025, 07:02
Відомий український актор розповів, скільки йому потрібно грошей для життя в Києві
05 грудня 2025, 01:50
"Колись для мене було 50/50 шоком": акторка Ірина Сопонару зізналась про різницю менталітетів з чоловіком-британцем
05 грудня 2025, 00:50