UA | RU
21 травня 2021, 08:36

"Листи щастя" для водіїв частково скасовані: Зеленський підписав новий закон

Фото: з відкритих джерел

Завдяки новому закону, підписаному президентом, змінюється процедура надсилання постанови про адміністративну відповідальність за порушення правил дорожнього руху

Як передає RegioNews, про це йдеться у повідомленні пресслужби голови держави.

Президент підписав Закон "Про внесення змін до Кодексу України про адміністративні правопорушення щодо виконаних постанов", - повідомляє пресслужба.

Так, наразі більшість автомобілістів сплачує штрафи за порушення правил дорожнього руху, зафіксовані в режимі фото- та відеозйомки, через особистий кабінет водія у перші десять днів після порушення, оскільки в цей період діє 50% знижка.

Водночас попередні норми Кодексу про адміністративні правопорушення зобов’язували надсилати оригінал постанови про притягнення до адмінвідповідальності на пошту порушника, незалежно від погашення ним штрафу. Це призводило до плутанини та в деяких випадках - до повторної оплати штрафу.

Новий закон скасовує необхідність надсилання на пошту порушника постанови про адмінвідповідальність, за якою вже був сплачений штраф. Так, тепер оригінал постанови буде надсилатися рекомендованим листом лише у разі, якщо штраф не був сплачений протягом десяти днів після її винесення.

Нагадаємо, МВС може скасувати розсилку водіям "листів щастя". У таких листах надсилають постанови про штрафи за порушення правил водіння.


 
Підписуйтесь на RegioNews

Натисніть «Читати», щоб читати
Regionews.ua в Telegram

Читати в Telegram