UA | RU
13 грудня 2020, 11:04

На Львівщині підпалили дільничний поліцейський пункт

Палія спіймали за пів години
Палія спіймали за пів години
Фото поліції Львівської області

Поліцейські викрили зловмисника, причетного до підпалу дільничного пункту поліції в Новояворівську. Займання сталося через те, що було розбите вікно і у приміщення кинули димову шашку.

Про це повідомляє RegioNews з посиланням на поліцію Львівської області.

Учора ввечері, близько 20 години, на оперативну лінію 102 надійшло повідомлення про займання, що сталось у дільничному пункті поліції у місті Новояворівськ.

Працівники ДСНС погасили вогонь - внаслідок події були частково пошкоджені одне з вікон та підвіконня будівлі. Постраждалих внаслідок займання немає, дільничний пункт був зачинений.

На місці події працювала слідчо-оперативна група Яворівського відділу поліції. Як встановили правоохоронці, займання сталось внаслідок того, що невідомий чоловік розбив вікно та кинув у приміщення димову шашку.

За фактом слідчі територіального підрозділу поліції, за процесуального керівництва Городоцької місцевої прокуратури, відкрили кримінальне провадження за ч.2 ст.194 (Умисне знищення або пошкодження майна) Кримінального кодексу України. Санкція статті передбачає покарання - позбавлення волі на строк до десяти років.

Проведеними оперативно-розшуковими заходами поліцейські протягом півгодини встановили, що до вчинення злочину причетний 27-річний місцевий мешканець.

Вирішується питання про його затримання в порядку ст.208 Кримінального процесуального кодексу України.

Досудове розслідування триває.

Нагадаємо, раніше повідомлялося, що в Одесі арештували кримінального "авторитета" і можуть випустити під заставу в 10 млн грн.

gnews gnews Підписуйся, щоб дізнаватись новини першим Підписатись
30 березня 2026
Історія із U420. Як "сувеніри з кайфом" спровокували погроми по усій країні
Один із вітчизняних бізнесів, який стрімко розвивається у нинішніх складних умовах, викликав певні підозри у журналістів. І виявилося, що все не так просто і однозначно…
25 березня 2026
Луцьк без мера: чому колишній юрист Палиці залишив посаду
Один представник місцевого олігарха пішов, інший може прийти на його місце
23 березня 2026
Ставка на ВПО: як переселенці допомагають розвитку громад
У спробах зберегти міста та села від запустіння і вимивання цінних кадрів, деякі регіональні адміністрації зробили ставку на внутрішніх переселенців
20 березня 2026
Бізнес на війні. Як на схемах у ВЛК формується нова "еліта"
Українська армія страждає від нестачі рук на фронті, а в тилу країна захлинається від схем при військово-лікарських комісіях