У Запоріжжі попри "червону” зону не будуть зупиняти транспорт
![](https://regionews.ua/static/img/4/e/4ezaporozh_605x320.jpg)
Запоріжжя потрапило в "червону" зону поширення коронавірусу, однак міська влада вирішила не зупиняти громадський транспорт міста.
Про це в Telegram повідомляє Запорізька міська рада, передає RegioNews.
Транспорт продовжуватиме перевозити пасажирів виключно за кількістю сидячих місць та виключно у масках. Підприємствам і організаціям міста рекомендовано організовувати підвіз працівників на роботу спеціальним транспортом”, - йдеться в повідомленні.
В обласному центрі з 6 листопада скасували пільговий проїзд для пенсіонерів.
Також міська влада запровадила низку обмежень. Зокрема, працівники поліції посилюють патрулювання та перевірку дотримання вимог карантину у магазинах, кафе, транспорті і на ринках.
Місця масового скупчення людей, зокрема зупинки громадського транспорту, будуть патрулювати військовослужбовці Національної гвардії.
Перебування на ринках і в магазинах, як і в інших закладах, можливе виключно в масках та респіраторах як для працівників, так і для відвідувачів. Посилено роботу мобільних груп, які перевіряють дотримання карантинних вимог у місті. На тих, хто їх порушує, будуть накладатися штрафи – вже без жодних попереджень”, - повідомили у міській раді.
З 6 листопада кафе, ресторани і заклади громадського харчування будуть працювати до 20.00, крім доставки та на винос. Спортивні зали, фітнес-центри, перукарні та інші підприємства можуть діяти за умови регулярної дезінфекції приміщень і дотримання соціальної дистанції та маскового режиму.
Дитячі садки та 1-4 класи продовжують роботу з суворим дотриманням карантинних вимог.
Нагадаємо, у Закарпатській області попри "червону” зону послабили карантин.
![](https://regionews.ua/static/img/v/_/v_kieve_demontirujut_kanatnuju_dorogu_cherez_dnepr_rect_ba22cee6e14c5959463def3d6437305f_290x180.jpg)
![](https://regionews.ua/static/img/d/s/dscf0523_42eb1ff5b2c02c31d50e7d53952a699e_1200x675_290x180.jpg)
![](https://regionews.ua/static/img/_/s/_shmigal_2_1200x675_290x180.jpg)
![](https://regionews.ua/static/img/1/2/1200_0_1665032055_3890_290x180.jpg)
![](https://regionews.ua/static/img/1/_/1___6299_605x320.jpg)
![](https://regionews.ua/static/img/i/m/imgonline_com_ua_frame_blurred_npio8xr5nscncr48_605x320.jpg)
![](https://regionews.ua/static/img/1/_/1___5491_605x320.jpg)
![](https://regionews.ua/static/img/v/_/v_kieve_demontirujut_kanatnuju_dorogu_cherez_dnepr_rect_ba22cee6e14c5959463def3d6437305f_605x320.jpg)
![](https://regionews.ua/static/img/d/s/dscf0523_42eb1ff5b2c02c31d50e7d53952a699e_1200x675_605x320.jpg)