Патрульні з радарами будуть перевіряти швидкість на вулицях Тернополя
![](https://regionews.ua/static/img/8/7/87655p5_605x320.jpg)
У Тернополі задля запобігання аварійості патрульні будуть вимірювати швидкість автомобілів на вулицях міста.
Про це повідомив керівник патрульної поліції області Богдан Шевчук, передає RegioNews.
За його словами, екіпажі з радарами будуть виїжджати на вулиці практичного щодня.
В нас рухомі наряди, тобто вони можуть стояти деякий час на одному місці, а потім переїхати на інше. Бачимо, що це працює превентивно. Люди знижують швидкість або не їдуть цією дорогою", - сказав Шевчук.
Він зазначив, що засоби для вимірювання швидкості використовуються також на дорогах державного значення у сторону Хмельницького, Львова, Чернівців та Києва.
Щодо матеріалів, то порушень більшає. Але аварійність в області зменшилася, зокрема під час карантину. Тобто в нас знизився рівень аварійності як із загиблими, так із потерпілими. І зменшилася загальна кількість ДТП", – додав Шевчук.
Нагадаємо, з 24 липня поліція розпочала профілактичні перевірки на дорогах по всій Україні, ількість патрулів на дорогах суттєво зросте.
![](https://regionews.ua/static/img/v/_/v_kieve_demontirujut_kanatnuju_dorogu_cherez_dnepr_rect_ba22cee6e14c5959463def3d6437305f_290x180.jpg)
![](https://regionews.ua/static/img/d/s/dscf0523_42eb1ff5b2c02c31d50e7d53952a699e_1200x675_290x180.jpg)
![](https://regionews.ua/static/img/_/s/_shmigal_2_1200x675_290x180.jpg)
![](https://regionews.ua/static/img/1/2/1200_0_1665032055_3890_290x180.jpg)
![](https://regionews.ua/static/img/1/_/1___6299_605x320.jpg)
![](https://regionews.ua/static/img/i/m/imgonline_com_ua_frame_blurred_npio8xr5nscncr48_605x320.jpg)
![](https://regionews.ua/static/img/1/_/1___5491_605x320.jpg)
![](https://regionews.ua/static/img/v/_/v_kieve_demontirujut_kanatnuju_dorogu_cherez_dnepr_rect_ba22cee6e14c5959463def3d6437305f_605x320.jpg)
![](https://regionews.ua/static/img/d/s/dscf0523_42eb1ff5b2c02c31d50e7d53952a699e_1200x675_605x320.jpg)