UA | RU
14 липня 2020, 21:02 21

Приміщення ДП "Антонов" передали Антикорупційному суду

ВАКС вже використовує зазначену будівлю
ВАКС вже використовує зазначену будівлю

Президент України Володимир Зеленський підписав закон про передачу Вищому антикорупційному суду нежитлової будівлі ДП "Антонов".

Про це повідомляє пресслужба Офісу Президента України, пише RegioNeews.

Володимир Зеленський підписав Закон "Про внесення змін до Закону України "Про реструктуризацію заборгованості державного підприємства "Антонов" щодо уточнення деяких питань реструктуризації заборгованості з метою створення передумов для забезпечення Вищого антикорупційного суду приміщенням" № 730-ІХ, який Верховна Рада Україна ухвалила 18 червня 2020 року", - йдеться у повідомленні.

Документ передбачає передачу від ДП "Антонов" в управління Вищого антикорупційного суду нежитлової будівлі (літера А) за адресою: м. Київ, проспект Перемоги, 41 за ринковою вартістю, визначеною звітом про незалежну оцінку майна.

Як повідомляють в ОП, таким чином, закон допоможе завершити передачу ВАКС будівлі, яку він наразі вже використовує. Крім того, це сприятиме покращенню стану ДП "Антонов", адже передача прав на непрофільний актив, який уже не використовувався держпідприємством, погасить частину його зобов'язань перед бюджетом.

Закон набирає чинності з дня, наступного за днем його опублікування.

Нагадаємо, 9 червня "Укроборонпром” звільнив керівника ДП "Антонов".


 
Підписуйтесь на RegioNews

Натисніть «Читати», щоб читати
Regionews.ua в Telegram

Читати в Telegram