UA | RU
12 травня 2020, 18:30 195

Коронавірус: найважливіше за добу

ТОП-5 новин про COVID-19 в Україні
ТОП-5 новин про COVID-19 в Україні
Фото: pixabay.com

RegioNews зібрав найбільш значущі новини щодо перебігу епідемії  COVID-19 в Україні та у регіонах.

  • Прем'єр-міністр України Денис Шмигаль розповів, що стане переломним етапом у боротьбі з COVID-19. Глава уряду каже, що це - момент, коли кількість видужалих за добу перевищить кількість інфікованих. Наразі тих, хто захворів, у 4,5 рази більше (375 проти 85).
  • Коронавірус виявили у заступника міського голови Кременчука Дмитра Кравченка. Чоловік перебуває на самоізоляції. Усіх людей, які з ним контактували, перевіряють на наявність інфекції. На обсервацію відправили низку чиновників з керівних посад.
  • У Кривому Розі на Дніпропетровщині головлікар міської лікарні самовільно виписав 15 пацієнтів з коронавірусом. Людей відправили на амбулаторне лікування попри підтверджені діагнози. Наразі головлікаря відсторонили від посади. Для розслідування його дій створили комісію, а виписаним пацієнтам запропонували повернутися у стаціонар.
  • За добу на коронавірус захворіли 88 медиків. Загалом станом на 12 травня захворіли 3114 працівників лікарень. 544 медпрацівника потребували госпіталізації. 23 особи померли внаслідок хвороби.
  • У Вінниці заявили про початок другої хвилі захворювання. У облдержадміністрації кажуть, що кількість нових випадків зростала у період з 4 по 10 травня. Заповненість лікарень хворими на COVID-19 теж збільшується. Наразі це 20% від загальної кількості місць, а одна з міських лікарень заповнена вже на 100%.

Нагадаємо, станом на 12 травня в Україні підтвердили 16 023 діагнози на коронавірус. 425 пацієнтів померли, 3373 людини перемогли хворобу.


 
Підписуйтесь на RegioNews

Натисніть «Читати», щоб читати
Regionews.ua в Telegram

Читати в Telegram