UA | RU
08 травня 2020, 19:55 39

В Україні на місяць перенесли початок вступної кампанії

Вступники зможуть подати оригінали документів поштою
Вступники зможуть подати оригінали документів поштою
Фото: flickr

Міністерство освіти і науки перенесло проведення вступної кампанії до закладів вищої освіти у 2020 році на місяць.

Про це повідомляється на офіційному інтернет-порталі міністерства, передає RegioNews.

За даними МОН, реєстрація розпочнеться 1 серпня, прийом заяв та документів за результатами ЗНО триватиме з 13 до 22 серпня.

Творчі конкурси та вступні іспити планують провести з 1 до 12 серпня.

Надання рекомендацій для зарахування на бюджет відбуватиметься не пізніше 27 серпня, а подача вступниками документів для зарахування – до вечора 31 серпня", - йдеться в повідомленні.

Також вступники можуть подати оригінали документів поштою, а сканкопії необхідних документів - електронною поштою, щоправда із кваліфікованим електронним підписом.

Міністерство освіти і науки скасувало обов’язковість проведення додаткових вступних випробувань для вступників на магістратуру, які здобули ступінь вищої освіти за іншою спеціальністю.

Нагадаємо, з 6 квітня, для учнів 5-11 класів з усієї країни стартував проект "Всеукраїнська школа онлайн" – уроки з 11 предметів, які за чітким розкладом будуть транслювати українські телеканали і YouTube-канал Міністерства освіти і науки.

У зв'язку з загальнонаціональним карантином МОН розробило два сценарію завершення навчального року, проведення ЗНО та вступної кампанії і скасувало держатестацію школярів 2020 року.

Читайте більше новин на нашому телеграм-каналі
Підписуйтесь на RegioNews