UA | RU
08 травня 2020, 18:33

В Україні можуть дозволити роботу кінотеатрів з 1 липня

Через карантин кінотеатри зазнали великих збитків
Через карантин кінотеатри зазнали великих збитків
Фото: flickr

Народні депутати фракції "Слуга народу" Павло Сушко та Олександр Ткаченко звернулися до прем'єр-міністра Дениса Шмигаля з пропозицією відновити роботу кінотеатрів з 1 липня.

Про це в Facebook повідомив депутат Олександр Ткаченко, передає RegioNews.

За його словами, через карантин кінотеатри зазнали великих збитків, однак ранній вихід з карантину може призвести до ще більших фінансових втрат, так як є велика ймовірність, що глядачів не буде.

На думку нардепа, влада повинна встановити конкретну дату відкриття кінотеатрів, а МОЗ розробити нормативи санітарних заходів.

Пропонуємо відкривати кінотеатри з 1-го липня. Перші два тижні місяця продавати квитки глядачам з обмеженнями, наприклад, через ряд і через місце. А вже з 16-го липня повернутися до звичного режиму. Це допомогло б кінотеатрам вийти з кризи поступово і не опинитися в ситуації, коли ні фільмів, ні глядачів немає", - написав Ткаченко.

Він вважає, що якщо продовжиться робота в карантинних обмеженнях, то дату відкриття можна перенести на більш пізній період.

Нагадаємо, карантин продовжено до 22 травня. З 11 має почати діяти низка послаблень.

Комісія Києва з надзвичайних ситуацій затвердила умови для роботи літніх майданчиків кафе та ресторанів з 12 травня.

gnews gnews Підписуйся, щоб дізнаватись новини першим Підписатись
01 травня 2026
Шкільна битва в Тернополі. Чому ця кров – не остання
Правоохоронці звертають увагу на наслідок, а не на причину, а у школі, схоже, як завжди, нічого не помічали
28 квітня 2026
Боротьба за роботу в умовах обстрілів: що відбувається із зайнятістю в прифронтових регіонах
Людям, які живуть поблизу зони бойових дій, крім частих обстрілів доводиться стикатися зі свавіллям в питаннях зайнятості з боку управлінців та чиновників
23 квітня 2026
Замість мобілізації – ОПГ. Що силовики виявили у діяльності ТЦК в Одесі й Харкові
СБУ та ДБР виявили факти вимагання грошей та катування громадян під прикриттям мобілізації, а один із ТЦК перетворили на катівню
21 квітня 2026
"Забуті" державою. Як працює соцдопомога біля лінії фронту
Соціальна допомога в Україні багато в чому тримається на людському факторі. Яскравий приклад – робота соціальних робітників. Багато з цих людей, попри низькі зарплати і щоденні ризики обстрілів, продо...
Зеленський заявив про удар ракетами "Flamingo" по заводу в Чебоксарах
05 травня 2026, 13:36
На Дніпропетровщині вандали практично розтрощили кладовище
05 травня 2026, 13:00
У Черкасах комунальне майно продають без аукціонів і дешевше ринку
05 травня 2026, 12:40
На Буковині ухилянтам продавали "путівки за кордон" за 12 тисяч доларів
05 травня 2026, 12:30
Російський "шахед" вдарив по будівлі прокуратури в Чернігові – перші деталі
05 травня 2026, 12:07
На Львівщині легковик влетів під фуру: авто зім'яло вщент
05 травня 2026, 11:48
Нові "плівки Міндіча": фігуранти обговорюють НАБУ та стеження – Железняк
05 травня 2026, 11:45
На Полтавщині до 37 зросла кількість поранених унаслідок удару РФ
05 травня 2026, 11:26
До кордону за 5000 доларів: на Одещині затримали організаторів трансферу
05 травня 2026, 11:19
У Тернополі судитимуть 60-річного чоловіка за зґвалтування 14-річного хлопця
05 травня 2026, 10:50