UA | RU
22 квітня 2020, 11:54

"Два роки - в нових умовах”: прем'єр розповів, як житиме Україна після епідемії COVID-19

У поточному 2020 році Україна, як і більшість країн світу, не зможе подолати коронавірус. Тому жити в умовах карантинних обмежень та самоізоляції доведеться щонайменше 2 роки
У поточному 2020 році Україна, як і більшість країн світу, не зможе подолати коронавірус. Тому жити в умовах карантинних обмежень та самоізоляції доведеться щонайменше 2 роки
Фото: Pixabay

Таку думку висловивив прем'єр-міністр Денис Шмигаль в інтерв'ю "РБК-Україна", повідомляють RegioNews.

"У цілому світ у цьому році коронавірус не здолає, і нам у будь-якому випадку доведеться жити в умовах уже нового світу і нових соціальних обмежень. Наступні 2 роки світ буде жити в умовах боротьби з коронавірусом, тому не повинно бути ілюзій, що в травні закінчився карантин – і ми всі вийшли і все забули", - сказав голова Кабміну.

Якщо найгірші прогнози фахівців ВООЗ підтвердяться, то Україна, як і більшість країн світу, буде змушена жити у нових умовах. Це масковий режим, дезінфекція, соціальна дистанція, певні правила поведінки у транспорті, у громадських місцях, у магазинах.

Денис Шмигаль не виключає, що, за необхідністю, в Україні доведеться повністю закривати цілі села, міста й області.

Нагадаємо, що Кабмін планує продовжити карантинні обмеження до 11 травня. Це пов'язано з тим, що пік захворюваності на коронавірус очікують на початку травня.

Станом на 9:00 22 квітня в Україні 6592 лабораторно підтверджені випадки COVID-19, з них 174 летальні, 424 пацієнти одужали. За добу зафіксовано 467 нових випадків.

Як писали RegioNews раніше, з 21 квітня Почаївську лавру закрили на карантин, поліція обмежила рух транспорту та людей на її територію.

gnews gnews Підписуйся, щоб дізнаватись новини першим Підписатись
16 січня 2026
Знову за ґрати? Пригадуємо попередні арешти Тимошенко
Юлія Володимирівна може утретє в житті потрапити за ґрати
06 січня 2026
Історія українських референдумів: як це було
Як українців опитували на всеукраїнському і регіональному рівнях, і що з цього виходило
30 грудня 2025
Війна у 2026 році: якою вона буде і чи може закінчитися
​​​​​​​Російсько-українська війна у наступному році може піти по одному із чотирьох базових сценаріїв
29 грудня 2025
Рік жили без світла: як українці адаптуються до життя на прифронтових територіях
Тривалі відключення електроенергії, проблеми з теплом, водою та зв'язком. Для багатьох жителів України це стало звичним явищем в нинішньому опалювальному сезоні. І з настанням морозів становище може п...
Україна отримає енергообладнання з трьох країн та €25 млн допомоги від Ірландії
20 січня 2026, 18:46
На Львівщині викрили чоловіка, який поширював дитячу порнографію
20 січня 2026, 18:35
Проти Петрова відкрили справу про держзраду: оприлюднені деталі ЄРДР
20 січня 2026, 18:27
Кинув дровину і бив по голові та тулубу: на Житомирщині чоловік жорстоко вбив лежачу матір
20 січня 2026, 18:15
Прогулявся кілька годин: на Львівщині судили за СЗЧ солдата, який пішов на нічну "вилазку"
20 січня 2026, 17:55
В Укренерго розповіли про стане енергосистеми після масованої ракетно-дронової атаки
20 січня 2026, 17:52
Фіктивне батьківство для виїзду за кордон: на Дніпропетровщині судитимуть 14 учасників схеми
20 січня 2026, 17:49
Четверо людей травмовані: на Житомирщині 17-річний водій спричинив ДТП
20 січня 2026, 17:28
3 тисячі за свободу від мобілізації: на Харківщині правоохоронець влаштовував на роботу чоловіка, якого шукає ТЦК
20 січня 2026, 17:25
Уродженець Миколаєва став найкращим спортсменом Європи за підсумками 2025 року
20 січня 2026, 17:05