UA | RU
07 квітня 2020, 13:53 25

Мешканці Полтави, Херсона та Сєвєродонецька хочуть розпуску міських рад

За опитуваннями, проведеними соціологами, у Херсоні, Полтаві та Сєвєродонецьку місцеві жителі найменше довіряють мерам та міським радам і вважають за краще їх розпустити
Фото: Shutterstock
За опитуваннями, проведеними соціологами, у Херсоні, Полтаві та Сєвєродонецьку місцеві жителі найменше довіряють мерам та міським радам і вважають за краще їх розпустити

П’яте всеукраїнське муніципальне опитування підвело підсумки довіри до місцевої влади в регіонах, пише RegioNews.

Найвищий рівень схвалення дій мера і місцевої ради – в Івано-Франківську, Чернігові та Хмельницькому, де місцеву владу підтримують понад 70% громадян. Наступними йдуть Харків, Вінниця і прифронтовий Маріуполь, де підтримка місцевих владників сягає понад 60%.

У Тернополі, Житомирі та Одесі міського голову та міську раду підтримують трохи більше половини місцевих жителів.

У решті обласних центрів та інших великих містах України довіра до мера та до міської ради не дотягує навіть до 50%, тобто більше половини населення кожного з міст не довіряють своїм керівникам.

Найгірша ситуація з довірою до місцевої влади у Сєвєродонецьку, Полтаві та Херсоні, де керівництву міст вірять від 9 до 13% респондентів.

У більшості обласних центрів України все більше "дозріває" думка про необхідність розпуску місцевих рад. Найбільш радикально тут настроєні Херсон, Полтава, Сєвєродонецьк і Чернівці.

Читайте також: Чернівці, Харків і Одеса виявилися найкорумпованішими містами України

Вінниця вп'яте перемогла в рейтингу комфортності міст України


Читайте більше новин на нашому телеграм-каналі
Буряк Володимир
Міський голова Запоріжжя
Симчишин Олександр
Міський голова Хмельницького
Сухомлин Сергій
Міський голова Житомира
Всі досьє »