UA | RU
14 травня 2025, 10:52

На Тернопільщині поліцейські затримали чоловіка, який за 14 000 доларів продавав відстрочки від армії

фото: Національна поліція

Поліцейські Тернопільської області затримали чоловіка, який заробляв на військовозобов'язаних

Про це повідомляє RegioNews із посиланням на Головне управління Національної поліції в Тернопільській області.

Оперативники Кременецького райвідділу поліції затримали чоловіка, який за гроші допомагав військовозобов'язаним отримувати відстрочку від військового призову. За свої послуги зловмисник просив 14 000 доларів США.

Чоловік запевняв потенційних клієнтів, що має знайомих працівників Територіального центру комплектування та соціальної підтримки, а також зв’язок із членами військово-лікарської комісії.

Зловмисника затримали під час зустрічі із черговим "клієнтом" та отримання грошей.

Триває слідство.

Нагадаємо, на Тернопільщині затримали зловмисника, який за 12,6 тис. доларів організував незаконне переправлення чоловіків за кордон.

gnews gnews Підписуйся, щоб дізнаватись новини першим Підписатись
25 березня 2026
Луцьк без мера: чому колишній юрист Палиці залишив посаду
Один представник місцевого олігарха пішов, інший може прийти на його місце
23 березня 2026
Ставка на ВПО: як переселенці допомагають розвитку громад
У спробах зберегти міста та села від запустіння і вимивання цінних кадрів, деякі регіональні адміністрації зробили ставку на внутрішніх переселенців
20 березня 2026
Бізнес на війні. Як на схемах у ВЛК формується нова "еліта"
Українська армія страждає від нестачі рук на фронті, а в тилу країна захлинається від схем при військово-лікарських комісіях
13 березня 2026
Світло для Буковеля. Як "донецькі" освоюють Прикарпаття
Після російських ударів по енергетиці Україна шукає нові джерела генерації. Один із найбільших вітрових проєктів планують збудувати в Карпатах. Але він вже викликає питання