UA | RU
30 травня 2025, 05:42

На Сумщині знешкодили російську авіаційну ракету, знайдену в полі

фото: поліція

Ворожу ракету виявили у полі, неподалік від одного із сіл у Сумській області. Під час падіння вона не вибухнула

Про це передає RegioNews із посиланням на пресслужбу поліції.

Це була ворожа авіаракета класу "повітря – поверхня", яку росіяни запустили по Україні під час однієї з останніх масованих атак. Цей снаряд, з бойовою частиною майже 300 кілограм, при влучанні в ціль спричиняє серйозні руйнування і загибель людей. Подібна зброя, у разі виявлення, знищується системами ППО ще в польоті, але якщо не вибухнула під час падіння, то знешкоджується фахівцями.

Вибухотехніки знешкодили бойову частину авіаснаряду та вивезли її на спеціально обладнаний майданчик для знищення шляхом підриву.

Нагадаємо, раніше на Сумщині знищили бойову частину російського дрона, який впав і не вибухнув, а саме понад 90 кілограмів уламково-фугасно-запалювальної вибухівки.

gnews gnews Підписуйся, щоб дізнаватись новини першим Підписатись
04 грудня 2025
Держбюджет-2026: для кого він і яку коаліцію створив у Раді
Український кошторис на 2026 рік не нагадує бюджет воюючої країни. Звідки взяти гроші на всі забаганки влади, досі невідомо
01 грудня 2025
Без Єрмака: що буде із Зеленським та Україною після відставки року
Президент опинився на роздоріжжі, а опозиція – як формальна, так і фактична – має шанс успішно продовжити тиск на Банкову
21 листопада 2025
Новий мирний план Трампа: чому він не потрібен ні Україні, ні навіть Росії
Американська сторона створила план, який є нежиттєздатним із самого початку, бо не влаштовує обидві сторони конфлікту
11 листопада 2025
Міндічгейт: як він позначиться на війні та чи стане початком кінця для Зеленського
Україну Міндічгейт не знищить, західну допомогу, скоріш за все, не зупинить, а от для Володимира Зеленського цілком може стати червоним світлом
Відомий український актор розповів, скільки йому потрібно грошей для життя в Києві
05 грудня 2025, 01:50
"Колись для мене було 50/50 шоком": акторка Ірина Сопонару зізналась про різницю менталітетів з чоловіком-британцем
05 грудня 2025, 00:50
Вартість борщового набору: якими будуть ціни в Україні до кінця року
04 грудня 2025, 23:50
Усик очолив щорічний рейтинг користувачів Google в Україні
04 грудня 2025, 23:09
В Україні розробили "убивцю" ворожих дронів
04 грудня 2025, 22:46
Ізраїль може депортувати тисячі українських біженців
04 грудня 2025, 22:32
Зеленський розповів, коли призначить нового голову Офісу президента
04 грудня 2025, 22:14
Уся міфологія нинішньої війни базується на уявленнях
04 грудня 2025, 21:52
Тисячі тікають з фронту: в окупантів проблеми із Запорізького фронту
04 грудня 2025, 21:10
Не врахували допомогу й завищили собівартість: прокуратура Вінниці повернула до бюджету 4,1 млн грн
04 грудня 2025, 21:00