UA | RU
04 квітня 2025, 11:34

Окупанти атакували Сумщину: десятки ударів, загинула людина

фото: Новинарня

Вночі та зранку 4 квітня російська армія завдала 48 ударів по Сумській області. Зафіксовано 60 вибухів. Загинула одна людина

Про це повідомляє Сумська обласна військова адміністрація, передає RegioNews.

Зазначається, що обстрілів зазнали 5 громад.

Великописарівську громаду ворог атакував FPV-дронами та скинув вибуховий пристрій з БПЛА. Пошкоджені два приватні будинки. Загинула одна людина.

За інформацією слідства, 4 квітня близько шостої ранку ворог завдав удару FPV-дроном по приватному домоволодінню у Великописарівській громаді Охтирського району. 52-річний власник будинку, який перебував у дворі, загинув. Цю інформацію підтвердили в обласній прокуратурі.

Краснопільська громада також постраждала від атаки — тут противник використав FPV-дрони, мінометний вогонь, авіаудари та артилерійські обстріли.

Юнаківську громаду російські війська атакували FPV-дроном, обстріляли з артилерії та вдарили КАБами. Пошкоджений приватний будинок.

На територію Білопільської громади окупанти влучили однією міною. Середино-Будську громаду атакували із артилерії.

Нагадаємо, напередодні російські окупаційні війська завдав удару безпілотниками по складським приміщенням у Сумському районі.

gnews gnews Підписуйся, щоб дізнаватись новини першим Підписатись
25 березня 2026
Луцьк без мера: чому колишній юрист Палиці залишив посаду
Один представник місцевого олігарха пішов, інший може прийти на його місце
23 березня 2026
Ставка на ВПО: як переселенці допомагають розвитку громад
У спробах зберегти міста та села від запустіння і вимивання цінних кадрів, деякі регіональні адміністрації зробили ставку на внутрішніх переселенців
20 березня 2026
Бізнес на війні. Як на схемах у ВЛК формується нова "еліта"
Українська армія страждає від нестачі рук на фронті, а в тилу країна захлинається від схем при військово-лікарських комісіях
13 березня 2026
Світло для Буковеля. Як "донецькі" освоюють Прикарпаття
Після російських ударів по енергетиці Україна шукає нові джерела генерації. Один із найбільших вітрових проєктів планують збудувати в Карпатах. Але він вже викликає питання
Сили безпілотних систем знищили у Криму ворожу техніку на мільйони доларів
29 березня 2026, 12:48
У Хмельницькому ТЦК працює жінка з незвичайною посадою
29 березня 2026, 12:27
На Дніпропетровщині тричі евакуйовували потяг через російські атаки
29 березня 2026, 11:58
На Миколаївщині внаслідок атаки ворожих дронів поранено 10 людей
29 березня 2026, 11:45
За тиждень РФ застосувала проти мирного населення України понад 3000 ударних дронів
29 березня 2026, 11:19
На Чернігівщині поїзд зупинили під час руху через небезпеку ударів
29 березня 2026, 10:59
РФ атакувала цивільну та енергетичну інфраструктуру Одещини
29 березня 2026, 10:39
США не тиснуть і не будуть тиснути на Україну у питанні територій
29 березня 2026, 10:20
Пасажирів поїзда "Київ–Кривий Ріг" тричі за ніч евакуювали через повітряні тривоги
29 березня 2026, 09:53
РФ масовано атакувала Україну сотнями дронів: скільки цілей збила ППО
29 березня 2026, 09:35