UA | RU
24 липня 2025, 14:47

Смертельна ДТП з ТЦК та поліцією: на Полтавщині судитимуть колишнього правоохоронця

Фото з відкритих джерел

У Полтавській області будуть судити колишнього правоохоронця, який спричинив смертельну ДТП. Стало відомо, що йому загрожує

Про це повідомляє видання "Полтавщина", передає RegioNews.

Полтавська обласна прокуратура скерувала до суду обвинувальний акт щодо колишнього правоохоронця, який у травні цього року спричинив смертельну ДТП поблизу села Мачухи Полтавського району.

2 травня правоохоронець у п'яному стані їхав у напрямку Полтави. Там він виїхав на зустрічну смугу, де зіткнувся з Opel Insignia. Внаслідок смертельної ДТП загинули 23-річний патрульний Анатолій Ілляшенко, колега водія, та 36-річний військовослужбовець ТЦК та СП Віктор Боровко.

Після аварії правоохоронець був звільнений Його дії кваліфікували за ч. 4 ст. 286-1 КК України — порушення правил безпеки дорожнього руху у стані алкогольного сп’яніння, що спричинило загибель кількох осіб. Тепер йому загрожує до 12 років позбавлення волі.

Нагадаємо, у травні сталось ДТП в Полтавській області. Внаслідок аварії загинули працівник ТЦК та співробітник поліції. Повідомлялось, що в салоні авто також перебував цивільний чоловік, якого працівник ТЦК затримав у Кременчуці. Потерпілого госпіталізували.

gnews gnews Підписуйся, щоб дізнаватись новини першим Підписатись
04 грудня 2025
Держбюджет-2026: для кого він і яку коаліцію створив у Раді
Український кошторис на 2026 рік не нагадує бюджет воюючої країни. Звідки взяти гроші на всі забаганки влади, досі невідомо
01 грудня 2025
Без Єрмака: що буде із Зеленським та Україною після відставки року
Президент опинився на роздоріжжі, а опозиція – як формальна, так і фактична – має шанс успішно продовжити тиск на Банкову
21 листопада 2025
Новий мирний план Трампа: чому він не потрібен ні Україні, ні навіть Росії
Американська сторона створила план, який є нежиттєздатним із самого початку, бо не влаштовує обидві сторони конфлікту
11 листопада 2025
Міндічгейт: як він позначиться на війні та чи стане початком кінця для Зеленського
Україну Міндічгейт не знищить, західну допомогу, скоріш за все, не зупинить, а от для Володимира Зеленського цілком може стати червоним світлом
Відомий український актор розповів, скільки йому потрібно грошей для життя в Києві
05 грудня 2025, 01:50
"Колись для мене було 50/50 шоком": акторка Ірина Сопонару зізналась про різницю менталітетів з чоловіком-британцем
05 грудня 2025, 00:50
Вартість борщового набору: якими будуть ціни в Україні до кінця року
04 грудня 2025, 23:50
Усик очолив щорічний рейтинг користувачів Google в Україні
04 грудня 2025, 23:09
В Україні розробили "убивцю" ворожих дронів
04 грудня 2025, 22:46
Ізраїль може депортувати тисячі українських біженців
04 грудня 2025, 22:32
Зеленський розповів, коли призначить нового голову Офісу президента
04 грудня 2025, 22:14
Уся міфологія нинішньої війни базується на уявленнях
04 грудня 2025, 21:52
Тисячі тікають з фронту: в окупантів проблеми із Запорізького фронту
04 грудня 2025, 21:10
Не врахували допомогу й завищили собівартість: прокуратура Вінниці повернула до бюджету 4,1 млн грн
04 грудня 2025, 21:00