UA | RU
27 січня 2025, 08:43

У Полтаві чоловік отримав 5 років ув'язнення за повідомлення у телеграм-каналі

фото: freepik.com

Полтавця засудили за повідомлення у телеграм-каналі для ухилянтів

Про це повідомляє пресслужба Полтавського обласного Територіального центру комплектування та соціальної підтримки, передає RegioNews.

Київський районний суд міста Полтави визнав винним чоловіка, який у чаті Telegram-каналу "Где повестки Полтава", повідомляв про місце перебування військовослужбовців ТЦК і поліцейських.

Зазначається, що чоловік написав щонайменше три повідомлення, у яких повідомляв про місце перебування та виконання службових завдань особового складу груп оповіщення, чим перешкоджав законній діяльності ЗСУ та інших структур під час воєнного стану.

Полтавець визнав себе винуватим у вчиненні інкримінованого йому правопорушення та уклав угоду з прокурором про визнання своєї винуватості.

За вироком суду, правопорушник отримав 5 років ув'язнення зі звільненням від відбування покарання з іспитовим строком в 1 рік. Також у нього конфіскували смартфон з якого він писав повідомлення.

Як повідомлялось, в Одесі затримали лікаря, який за 700 доларів виготовляв "липові" довідки для ухилянтів.

Нагадаємо, адвокат з Дніпра за грошову винагороду допомагав ухилянтам виїжджати за кордон.

Днями на Закарпатті правоохоронці затримали групу осіб, які планували нелегально переправити чоловіків призовного віку до ЄС.

gnews gnews Підписуйся, щоб дізнаватись новини першим Підписатись
08 травня 2026
Мігранти в Івано-Франківську. Хто зароблятиме рейтинги на новому страху українців
Українські праворадикальні політики отримали свій шанс завдяки війні
01 травня 2026
Шкільна битва в Тернополі. Чому ця кров – не остання
Правоохоронці звертають увагу на наслідок, а не на причину, а у школі, схоже, як завжди, нічого не помічали
28 квітня 2026
Боротьба за роботу в умовах обстрілів: що відбувається із зайнятістю в прифронтових регіонах
Людям, які живуть поблизу зони бойових дій, крім частих обстрілів доводиться стикатися зі свавіллям в питаннях зайнятості з боку управлінців та чиновників
23 квітня 2026
Замість мобілізації – ОПГ. Що силовики виявили у діяльності ТЦК в Одесі й Харкові
СБУ та ДБР виявили факти вимагання грошей та катування громадян під прикриттям мобілізації, а один із ТЦК перетворили на катівню
Вогонь охопив 1200 гектарів: у Зоні відчуження на Київщині вирує масштабна лісова пожежа
10 травня 2026, 12:14
На Дніпропетровщині росіяни дроном атакували пожежну машину, є поранений
10 травня 2026, 11:57
У Харкові викрили дует "закладчиків": вилучено понад 300 згортків із психотропами
10 травня 2026, 11:37
Російський дрон атакував цивільне авто на Сумщині: є поранений
10 травня 2026, 11:14
Стрілянина у Черкасах: чоловік відкрив вогонь по дітях через бузок
10 травня 2026, 10:57
У Львові затримали зловмисника, який взяв у заручниці дитину: деталі
10 травня 2026, 10:41
Росія атакувала Україну 27 дронами: серед "шахедів" виявили "Гербери" та "Пародії"
10 травня 2026, 10:10
На Волині судили агента РФ, який "звітував" росіянам про військові об'єкти Польщі
09 травня 2026, 22:45
Стрілянина біля ТЦК в Закарпатті: в ТЦК зробили заяву
09 травня 2026, 22:15
На Житомирщині продовжує горіти заповідник
09 травня 2026, 21:50