UA | RU
20 лютого 2020, 17:38

У Нових Санжарах мітингують через прибуття евакуйованих з Китаю (трансляція)

На Полтавщині мешканці Нових Санжар мітингують зсамого ранку через прибуття евакуйованих українців з Китаю до медичного центру Національної гвардії України "Нові Санжари"
На Полтавщині мешканці Нових Санжар мітингують зсамого ранку через прибуття евакуйованих українців з Китаю до медичного центру Національної гвардії України "Нові Санжари"

Про це повідомляє RegioNews із посиланням на пряму трансляцію Радіо Свобода з Нових Санжар.

Люди говорять, що стоятимуть до останнього. В свою чергу кореспондент повідомляє, що градус напруги трохи спав.

"Ми не проти самих людей, ми проти того, що нас не попередили заздалегідь", - пояснила мешканка міста мітинг, який затягнувся.

Нагадаємо, 20 лютого борт із евакуйованими українцями з Уханя, після дозаправки в аеропорту Бориспіль, приземлився в Харкові.

Вранці 20 лютого в Нових Санжарах люди вийшли на мітинг проти заселення в санаторій евакуйованих українців з Китаю. Пізніше повідомлялося про зіткнення місцевих жителів з представниками правоохоронних органів.

У зв'язку зі сформованою ситуацією в місто прибув міністр внутрішніх справ Арсен Аваков.
01 грудня 2023
Цікаві місця Києва: Найглибша станція метро у світі, німецький квартал та своя "Китайська стіна"
Київ прекрасний для відвідин у будь-яку пору року, адже має свій неповторний колорит, який щороку приваблює сотні тисяч туристів з усього світу.
29 листопада 2023
Запуск аеропортів: Чи будуть безпечними польоти цивільної авіації під час війни
Останнім часом офіційні особи в Україні публічно заявляють про можливість відкриття деяких аеропортів та поновлення польотів цивільної авіації
24 листопада 2023
Суди над зрадниками. Хто з відомих колаборантів уже отримав покарання
Останнім днями в Україні завершилося кілька гучних судових процесів над колаборантами. У Харкові довічне ув'язнення отримав місцевий чоловік, що в перші дні вторгнення навів російську ракету на будівл...
23 листопада 2023
Нові повноваження ТЦК та дембель через 3 роки: Які зміни готують в законодавство про мобілізацію
У Верховній Раді продовжуються дискусії щодо посилення мобілізації для збільшення кількості військовослужбовців у ЗСУ. Згодом усе це має вилитися у масштабні зміни до законодавства.