UA | RU
06 лютого 2025, 12:54

НАБУ проводить обшуки у бізнесмена, якого називають "смотрящим" за Києвом, – ЗМІ

фото з відкритих джерел

Національне антикорупційне бюро проводить слідчі дії у бізнесмена Дениса Комарницького

Про це пише "Економічна правда" з посиланням на джерело у НАБУ, передає RegioNews.

Згодом пресслужба НАБУ повідомила, що Бюро і Спеціалізована антикорупційна прокуратура проводять масштабну операцію "Чисте місто", з викриття злочинної організації, причетної до земельної корупції у Київській міській раді та КМДА.

Хто такий Денис Комарницький?

Денис Комарницький - лідер фракції "Блоку Леоніда Черновецького" у Київраді 2008-2010 років.

У грудні 2012 року Шевченківський райсуд Києва засудив Комарницького до двох років умовно. Суд визнав його винним у тому, що він разом із двома співучасниками 2 серпня 2005 року в приміщенні бюро технічної інвентаризації в Києві побив адвоката Ігоря Гранцева, відібравши у нього валізу з 20 тис. доларів.

Після виборів до Верховної Ради у 2019 році він отримав статус - "смотрящий за Києвом". Його ім'я регулярно спливало у скандалах, пов’язаних із непрозорими забудовами та розподілом міських ресурсів.

Зокрема, він був бенефіціаром компанії-генпідрядника будівництва Подільського мостового переходу в Києві, кошторисна вартість якого рішенням Київради зросла з 11,2 млрд грн до 19,9 млрд грн.

Дениса Комарницького також називають бізнес-партнером ресторатора і народного депутата Миколи Тищенка.

Нагадаємо, в 2023 році тендер на відбудову постраждалого від російських обстрілів житлового комплексу "Ірпінські липки" на 600 млн грн виграла компанія, власники якої пов'язані з Денисом Комарницьким та скандальним консультантом "Великого будівництва" Юрієм Голиком.

gnews gnews Підписуйся, щоб дізнаватись новини першим Підписатись
04 грудня 2025
Держбюджет-2026: для кого він і яку коаліцію створив у Раді
Український кошторис на 2026 рік не нагадує бюджет воюючої країни. Звідки взяти гроші на всі забаганки влади, досі невідомо
01 грудня 2025
Без Єрмака: що буде із Зеленським та Україною після відставки року
Президент опинився на роздоріжжі, а опозиція – як формальна, так і фактична – має шанс успішно продовжити тиск на Банкову
21 листопада 2025
Новий мирний план Трампа: чому він не потрібен ні Україні, ні навіть Росії
Американська сторона створила план, який є нежиттєздатним із самого початку, бо не влаштовує обидві сторони конфлікту
11 листопада 2025
Міндічгейт: як він позначиться на війні та чи стане початком кінця для Зеленського
Україну Міндічгейт не знищить, західну допомогу, скоріш за все, не зупинить, а от для Володимира Зеленського цілком може стати червоним світлом
Переписувалась із фсб-шником: жителька Краматорська "зливала" росіянам дані ЗСУ
05 грудня 2025, 12:30
На Київщині невідомі розкидали отруту для собак – поліція шукає причетних
05 грудня 2025, 11:58
Стало відомо, хто є основним претендентом на посаду очільника Офісу Президента
05 грудня 2025, 11:50
Офіційно: співак Тарас Тополя подав позов про розлучення з дружиною
05 грудня 2025, 11:45
Житель Київщини зберігав у себе вдома боєприпаси та наркотики
05 грудня 2025, 11:42
Український плавець оновив 22-річний національний рекорд на дистанції 100 м батерфляєм
05 грудня 2025, 11:36
На Тернопільщині жінку ошукали через фейкову "зимову підтримку" на 26 тисяч грн
05 грудня 2025, 11:15
На Львівщині в ДТП травмувався 14-річний мотоцикліст
05 грудня 2025, 10:52
У Миколаєві 20-річний киянин намагався підірвати авто із українськими військовими
05 грудня 2025, 10:34
ЗАЕС під контролем Росії: станцію повністю інтегровано в російську енергосистему – Андрющенко
05 грудня 2025, 10:32