UA | RU
05 жовтня 2021, 14:59

Разумков натякнув на створення власної команди після звільнення з посади голови парламенту

Фото з відкритих джерел

Спікер Дмитро Разумков заявив, що після відставки з посади планує створити власну команду

Про це він сказав 5 жовтня, відповідаючи на запитання про плани на майбутнє, пише RegioNews з посиланням на "Новое время".

"Працювати я буду так само. Сили є, час є, команда буде... Планую велику", - сказав він. Утім, Разумков не повідомив, з ким саме планує чи хоче співпрацювати.

За словами спікера, без його нинішніх обов'язків займатися обов'язками народного депутата, можливо, буде легше.

"Я буду працювати далі. Посада - це механізм, інструмент. Так, без посади глави Верховної Ради це буде важче робити. А, може, і легше. Без посади може бути простіше буде працювати, оскільки ти себе почуваєш людиною, яка повертається в 2019 рік. До тих ефірів, тих відряджень і зустрічей. Посада в цьому плані заважає", - пояснив голова Ради.

Нагадаємо, що 5 жовтня Рада відсторонила 240 голосами очільника парламенту Дмитра Разумкова на два засідання. Перший заступник голови фракції "Слуга народу" Олександр Корнієнко не виключає, що голосування за звільнення спікера парламенту Дмитра Разумкова відбудеться вже цього тижня.

Водночас у "Слузі народу" назвали основного кандидата на посаду спікера Ради. Ним є перший заступник спікера Руслан Стефанчук.

Також президент Володимир Зеленський вперше публічно прокоментував ймовірне звільнення Голови Верховної Ради Дмитра Разумкова.


 
Підписуйтесь на RegioNews

Натисніть «Читати», щоб читати
Regionews.ua в Telegram

Читати в Telegram