UA | RU
20 квітня 2021, 13:59

Кабмін хоче розширити свої повноваження: вже готує закон

Документ дозволяє міністерствам і відомствам змінювати локацію
Документ дозволяє міністерствам і відомствам змінювати локацію
Фото з відкритих джерел

Повноваження Кабінету міністрів можуть суттєво розширити. В уряді працюють над відповідним законопроектом.

Про це повідомила народний депутат від фракції "Слуга народу" Ольга Василевська-Смаглюк у Telegram, пише RegioNews.

"Сьогодні в Кабміні розглядатимуть цікавий законопроект. Про зміни в закони про Кабмін і про ЦОВВ. Суттєво розширюються повноваження Кабінету міністрів, навіть зазіхають на галузі, за які традиційно несе відповідальність президент", - зазначила парламентар.

Документ також дозволяє міністерствам і відомствам змінювати локацію, тобто деякі з них зможуть переїхати подалі від столиці.

"Головне, чого бояться міністри, без погодження з ними тепер Кабмін призначатиме всіх очільників та заступників інших відомств: митниці, податкової, екоінспекції тощо. Тобто, відберуть частину повноважень міністрів", - додала парламентар.

Нагадаємо, в Україні хочуть запровадити нову державну премію.

gnews gnews Підписуйся, щоб дізнаватись новини першим Підписатись
12 травня 2026
Мендель і Карлсон: чому Зеленський сам винен у цьому інтерв'ю
Шостий президент сам, фактично за руку, привів у владу людей, які тепер воюють проти нього
08 травня 2026
Мігранти в Івано-Франківську. Хто зароблятиме рейтинги на новому страху українців
Українські праворадикальні політики отримали свій шанс завдяки війні
01 травня 2026
Шкільна битва в Тернополі. Чому ця кров – не остання
Правоохоронці звертають увагу на наслідок, а не на причину, а у школі, схоже, як завжди, нічого не помічали
28 квітня 2026
Боротьба за роботу в умовах обстрілів: що відбувається із зайнятістю в прифронтових регіонах
Людям, які живуть поблизу зони бойових дій, крім частих обстрілів доводиться стикатися зі свавіллям в питаннях зайнятості з боку управлінців та чиновників