UA | RU
30 березня 2021, 22:07

Рада припинила повноваження нардепів Скічка і Колихаєва

Вони пішли на посади у виконавчій владі та місцевому самоврядуванні
Вони пішли на посади у виконавчій владі та місцевому самоврядуванні
Фото: колаж 24 каналу

Верховна Рада позбавила депутатських повноважень "слугу народу" Олександра Скічка та представника групи "За майбутнє" Ігора Колихаєва.

Про це повідомляє RegioNews.

Скічко склав мандат, оскільки ще 29 січня президент Володимир Зеленський призначив його головою Черкаської обласної державної адміністрації.

Колихаєв теж пішов з Ради за власним бажанням, тому що 15 листопада 2020 року його було обрано мером Херсону.

Відповідні законопроєкти №5012 і №4447 у Раді зареєстрували ще декілька місяців тому. Однак до їхнього розгляду час дійшов лише на позачерговому засіданні 30 березня.

За припинення депутатських повноважень Олександра Скічка проголосували 244 депутати, Ігоря Колихаєва – 252 нардепи.

Як повідомлялося, 29 січня Олександра Скічка призначено головою Черкаської облдержадміністрації. Відповідний указ підписав президент Зеленський.

Раніше, 18 листопада ЦВК офіційно назвала переможця виборів мера Херсона. За переможця проголосували понад 34 тисячі виборців.

gnews gnews Підписуйся, щоб дізнаватись новини першим Підписатись
23 грудня 2025
Україна-2025: шість головних подій, які формували наше майбутнє
Підсумовуємо четвертий рік повномасштабної війни та те, як, з якими головними подіями Україна його пережила
19 грудня 2025
Шаг і картка: чому вже можна говорити про початок передвиборчих перегонів в Україні
Недолугі популістичні спроби другорядних персонажів попіаритися на важливих питаннях відкривають новий період в сучасній історії України
17 грудня 2025
"Тату, не кидай мене!": як родина Данилкових пережила жахи окупації в Бучі та чотири роки розлуки
Сьогодні родина Данилкових готується до зимових свят. У дворі сяє ілюмінація, в будинку прикрашена велика ялинка, всюди гірлянди та різдвяні декори
12 грудня 2025
Поодинці врятуватися було нереально: як на початку війни жителі блокадного Маріуполя виживали під обстрілами без їжі й тепла
Побоювання зіткнутися з важкою ситуацією через війну змушує багатьох українців шукати порятунку за кордоном. Про це свідчать і дані Нацбанку України, відповідно до яких із 3 жовтня до 14 листопада з к...
Небезпечна їжа у школах Миколаєва: виявили кишкову паличку та порушення санітарних норм
23 грудня 2025, 19:57
Вибір "іти до кінця" означатиме цілковитий крах критичної інфраструктури в майбутньому
23 грудня 2025, 19:44
У Києві повідомили про результати відновлення після ворожого удару по одному з районів міста
23 грудня 2025, 19:25
У Житомирі 24-річний чоловік прогулювався біля автовокзалу з гранатою в сумці
23 грудня 2025, 18:53
Енергетики розповіли про відключення світла у середу 24 грудня
23 грудня 2025, 18:49
На Житомирщині чоловік вимагав майже півтора мільйона з підприємця, погрожуючи штрафами
23 грудня 2025, 18:45
Ворог атакував Нікопольщину та Криворіжжя: постраждала 86-річна жінка
23 грудня 2025, 18:44
В Уряді зробили заяву про нові тарифи на воду
23 грудня 2025, 18:39
На Київщині трьох осіб підозрюють у вбивстві чоловіка 11 пострілами на кладовищі
23 грудня 2025, 18:29
ЦВК розпочала підготовку до виборів
23 грудня 2025, 18:25