UA | RU
09 березня 2021, 21:40

З'їзд суддів обрав трьох із чотирьох членів Вищої Ради Правосуддя за своєю квотою

Для обрання четвертого члена ВРП проведуть повторне голосування
Для обрання четвертого члена ВРП проведуть повторне голосування
Фото з відкритих джерел

Делегати XVIII чергового з'їзду суддів обрали суддів Сергія Болотіна, Віталія Саліхова і Валерія Сухового членами Вищої ради правосуддя (ВРП) за квотою з'їзду суддів.

Про це повідомляє RegioNews з посиланням на трансляцію з’їзду суддів.

Таємним голосуванням найбільшу кількість голосів делегатів з'їзду отримали суддя Хмельницького апеляційного суду Сергій Болотін, суддя Київського апеляційного суду Віталій Саліхов, суддя Касаційного господарського суду у складі Верховного Суду Валерій Суховий.

Рішенням з'їзду цих трьох суддів обрано членами ВРП, вони склали присягу перед з'їздом суддів.

Судді Олександр Панасюк та Інна Плахтій набрали приблизно рівну кількість голосів, тому для обрання четвертого члена ВРП з'їзд проведе повторне голосування.

Робота з'їзду суддів у Києві триватиме ще два дні, планується обрання ще одного члена ВРП, судді Конституційного Суду, а також переобрання Ради суддів України.

Як повідомлялося, сьогодні - вибори до Вищої ради правосуддя: п‘ятеро кандидатів зняли свої кандидатури. На чотири посади у ВРП претендували 29 кандидатів.

gnews gnews Підписуйся, щоб дізнаватись новини першим Підписатись
04 грудня 2025
Держбюджет-2026: для кого він і яку коаліцію створив у Раді
Український кошторис на 2026 рік не нагадує бюджет воюючої країни. Звідки взяти гроші на всі забаганки влади, досі невідомо
01 грудня 2025
Без Єрмака: що буде із Зеленським та Україною після відставки року
Президент опинився на роздоріжжі, а опозиція – як формальна, так і фактична – має шанс успішно продовжити тиск на Банкову
21 листопада 2025
Новий мирний план Трампа: чому він не потрібен ні Україні, ні навіть Росії
Американська сторона створила план, який є нежиттєздатним із самого початку, бо не влаштовує обидві сторони конфлікту
11 листопада 2025
Міндічгейт: як він позначиться на війні та чи стане початком кінця для Зеленського
Україну Міндічгейт не знищить, західну допомогу, скоріш за все, не зупинить, а от для Володимира Зеленського цілком може стати червоним світлом
50 тисяч студентів старше 25 років було відраховано з університетів та коледжів за результатами перевірок
05 грудня 2025, 16:44
Ізоляція населення: на окупованій території Запорізької області росіяни глушать VPN
05 грудня 2025, 16:25
Зґвалтував неповнолітню та втік у Німеччину: на Київщині судитимуть ґвалтівника
05 грудня 2025, 15:40
Активістка Богуславець навмисно занизила у декларації вартість двох придбаних квартир у Києві, щоб приховати понад 2 млн грн
05 грудня 2025, 15:14
Близько 90% Чернігівщини без світла через аварію
05 грудня 2025, 14:55
Гумористу Васі Байдаку відключили електроенергію за борги: як так сталось
05 грудня 2025, 14:55
"Заробляли" на дитячій порнографії: повідомлено про підозру адміністраторам підпільної мережі
05 грудня 2025, 14:53
Зеленський ніяк не визначиться із кандидатурою на заміну Єрмаку
05 грудня 2025, 14:42
Правоохоронці повідомили про підозру депутату Харківської міської ради, який перейшов на бік ворога
05 грудня 2025, 14:29
На Полтавщині легковик вилетів у кювет внаслідок ДТП: постраждала жінка
05 грудня 2025, 14:17