UA | RU
26 січня 2021, 16:57

Вітренка вже скоро можуть призначити міністром: ЗМІ дізналися подробиці

Ймовірність його призначення цього тижня оцінюється в 70%
Ймовірність його призначення цього тижня оцінюється в 70%
Фото: УНІАН

Фракція "Слуги народу" у Верховній Раді вже зібрала 196 підписів на підтримку призначення Юрія Вітренка міністром енергетики. Ймовірність його призначення цього тижня оцінюється в 70%.

Як пише RegioNews, про це "РБК-Україна" розповіло джерело в "Слузі народу".

За його словами, загальна кількість депутатів від "Слуги народу", готових підтримати призначення Вітренка, - до 200. Це на 40-45 нардепів більше, ніж під час першої спроби призначити його на посаду голови Міненерго. Тоді, 17 грудня, його підтримали 153 "слуги народу".

Як зазначив співрозмовник, окремі групи впливу всередині монобільшості за минулий місяць змінили своє ставлення до кандидатури Вітренка. Зокрема, депутати, яких заведено вважати близькими до Ріната Ахметова, раніше були проти призначення, зараз же вони готові проголосувати "за". Навпаки, представники умовної "групи Коломойського" у грудні підтримували цю кандидатуру, а зараз поміняли позицію.

Співрозмовник зазначив, що група депутатів, яку пов'язують з інтересами Ігоря Коломойського, побоюється, що Вітренко може увійти в домовленості з групою Ріната Ахметова.

"Багато чого залежить ще й від (спікера Верховної Ради, - ред.) Разумкова. (Голова фракції "Слуга народу", - ред.) Арахамія організовує йому зустріч з Вітренком, будуть знову обговорювати питання премії", - розповів співрозмовник в СН, маючи на увазі багатомільйонну премію, яку Вітренко отримав за судову перемогу над "Газпромом".

Нагадаємо, раніше повідомлялося, що "Слуги народу" будуть підтримувати призначення Вітренка.

gnews gnews Підписуйся, щоб дізнаватись новини першим Підписатись
12 травня 2026
Мендель і Карлсон: чому Зеленський сам винен у цьому інтерв'ю
Шостий президент сам, фактично за руку, привів у владу людей, які тепер воюють проти нього
08 травня 2026
Мігранти в Івано-Франківську. Хто зароблятиме рейтинги на новому страху українців
Українські праворадикальні політики отримали свій шанс завдяки війні
01 травня 2026
Шкільна битва в Тернополі. Чому ця кров – не остання
Правоохоронці звертають увагу на наслідок, а не на причину, а у школі, схоже, як завжди, нічого не помічали
28 квітня 2026
Боротьба за роботу в умовах обстрілів: що відбувається із зайнятістю в прифронтових регіонах
Людям, які живуть поблизу зони бойових дій, крім частих обстрілів доводиться стикатися зі свавіллям в питаннях зайнятості з боку управлінців та чиновників
У центрі Франківська дрон влучив у житловий будинок: постраждали 10 людей
14 травня 2026, 09:58
Росіяни атакували дронами два райони Харкова: що відомо про постраждалих
14 травня 2026, 09:57
Єрмак про заставу в 140 млн: "Я ж казав – у мене таких грошей нема"
14 травня 2026, 09:49
Війна на виснаження: стратегій України, Європи, США та Китаю
14 травня 2026, 09:24
ВАКС відправив Єрмака під варту із заставою 140 млн грн
14 травня 2026, 09:20
У Києві 32 постраждалих після атаки РФ, серед них – двомісячна дитина
14 травня 2026, 09:15
На Запоріжжі чоловік дістав поранення через атаку російського FPV-дрона
14 травня 2026, 09:08
Масована атака дронів на Одещину: пошкоджена портова інфраструктура, є постраждалі
14 травня 2026, 08:48
Нічна комбінована атака на Полтавщину: пошкоджені підприємства та будинки
14 травня 2026, 08:39
На Київщині зросла кількість постраждалих до семи, серед них – дитина
14 травня 2026, 08:27