UA | RU
13 січня 2021, 15:37

На Рівненщині відбулися перші "бурштинові” аукціони у 2021 році

Для захисту орендарів поліція почала проводити рейди в північних районах області
Для захисту орендарів поліція почала проводити рейди в північних районах області
Фото: із відкритих джерел

У Рівненській області почали проводити перші у цьому році аукціони з продажу ділянок для видобутку бурштину.

Про це у Facebook повідомив голова Рівненської ОДА Віталій Коваль, передає RegioNews.

Сьогодні відбулися перші "бурштинові” аукціони у 2021 році. І знову результат перевищив сподівання. Початкова ціна ділянки неподалік села Олексіївка Сарненського району зросла у рази! Участь у торгах взяли чотири фірми. Стартували з 323 тис. грн, а впродовж аукціону сума виросла до майже 8 млн грн”, - розповів Коваль.

Він додав, що переможці отримують спеціальні дозволи на 5 років і матимуть право проводити геологічне вивчення та видобуток бурштину на цих ділянках.

Щоб захистити орендарів, 12 січня поліція розпочала масштабні відпрацювання "бурштинових” територій області з метою виявлення і припинення нелегального видобутку.

Нагадаємо, на Рівненщині поліція буде проводити "бурштинові” рейди. До рейдів будуть залучати поліцейський спецназ, Нацгвардію та спеціальну техніку.

Читайте також: Коваль Віталій. Голова Рівненської обласної державної адміністрації. Досьє

gnews gnews Підписуйся, щоб дізнаватись новини першим Підписатись
04 грудня 2025
Держбюджет-2026: для кого він і яку коаліцію створив у Раді
Український кошторис на 2026 рік не нагадує бюджет воюючої країни. Звідки взяти гроші на всі забаганки влади, досі невідомо
01 грудня 2025
Без Єрмака: що буде із Зеленським та Україною після відставки року
Президент опинився на роздоріжжі, а опозиція – як формальна, так і фактична – має шанс успішно продовжити тиск на Банкову
21 листопада 2025
Новий мирний план Трампа: чому він не потрібен ні Україні, ні навіть Росії
Американська сторона створила план, який є нежиттєздатним із самого початку, бо не влаштовує обидві сторони конфлікту
11 листопада 2025
Міндічгейт: як він позначиться на війні та чи стане початком кінця для Зеленського
Україну Міндічгейт не знищить, західну допомогу, скоріш за все, не зупинить, а от для Володимира Зеленського цілком може стати червоним світлом
Відомий український актор розповів, скільки йому потрібно грошей для життя в Києві
05 грудня 2025, 01:50
"Колись для мене було 50/50 шоком": акторка Ірина Сопонару зізналась про різницю менталітетів з чоловіком-британцем
05 грудня 2025, 00:50
Вартість борщового набору: якими будуть ціни в Україні до кінця року
04 грудня 2025, 23:50
Усик очолив щорічний рейтинг користувачів Google в Україні
04 грудня 2025, 23:09
В Україні розробили "убивцю" ворожих дронів
04 грудня 2025, 22:46
Ізраїль може депортувати тисячі українських біженців
04 грудня 2025, 22:32
Зеленський розповів, коли призначить нового голову Офісу президента
04 грудня 2025, 22:14
Уся міфологія нинішньої війни базується на уявленнях
04 грудня 2025, 21:52
Тисячі тікають з фронту: в окупантів проблеми із Запорізького фронту
04 грудня 2025, 21:10
Не врахували допомогу й завищили собівартість: прокуратура Вінниці повернула до бюджету 4,1 млн грн
04 грудня 2025, 21:00