UA | RU
26 листопада 2020, 11:50 395

Російські комплектуючі до вертольотів в Африку з "Борисполя" не полетіли

26 листопада 2020, 11:50 395
Київська фірма незаконно експортувала військові товари
Київська фірма незаконно експортувала військові товари
Фото з відкритих джерел

Контррозвідка СБУ виявила та припинила функціонування міжнародного каналу переправлення товарів військового призначення.

Про це повідомляє RegioNews з посиланням на пресслужбу СБУ.

Контррозвідники СБ України блокували міжнародний канал постачання через територію України російських товарів військового призначення та попередили їх можливе переправлення до країн санкційного списку Ради Безпеки ООН.

Зокрема, правоохоронці задокументували та припинили протиправну діяльність менеджменту однієї з київський компаній, який планував незаконно постачати комплектуючі до вертолітної техніки в одну з країн Африки.

Для приховування російського походження товарів та їх військового призначення під час митного оформлення вантажу, організатори надали документацію, в якій вказано неправдиві відомості. Також у відправників не було дозвільних документів, передбачених чинним законодавством, для експорту товарів такої категорії. Переправити військову продукцію зловмисники планували авіарейсом з Міжнародного аеропорту "Бориспіль".

За результатом проведеної ідентифікації вилучених товарів, розпочато кримінальне провадження за ознаками вчинення кримінального правопорушення, передбаченого ч. 1 ст. 333 (порушення порядку здійснення міжнародних передач товарів, що підлягають експортному контролю) Кримінального кодексу України.

Тривають невідкладні слідчі дії.

Нагадаємо, раніше повідомлялося, що на Луганщині затримали організаторку незаконного "референдуму" 2014 року.

Підписуйтесь на RegioNews